İzmir Buca Belediyesi 50 Mühendis, Büro Memuru, Şoför ve Personel Alımı Yapacak

Buca Belediyesi mühendis,büro elemanı,şoför ve diğer alanlarda personel alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ve çalışma şartları sitemizdedir.

İzmir Buca Belediyesi 50 Mühendis, Büro Memuru, Şoför ve Personel Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda özel sektör alımlarının yanı sıra belediyeler de personel alımı yapmakta olup bu ilanlardan biri de İzmir Buca Belediyesi tarafından yapılacak olan 50 personel alımıdır. Toplamda 50 personel istihdam edecek olan belediye farklı pozisyon, kadrolarda alım gerçekleştirecektir. Bu noktada adayların istihdam edileceği kadrolar ve kadro şartlarına ilişkin detaylar haberin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları ve Kadro Detayları

İzmir Buca Belediye’si tarafından gerçekleştirilecek olan alımda temizlik işçisi, büro işçisi, beden işçisi, aşçı, bulaşıkçı, büro memuru, elektrik ve elektronik teknisyeni, garson, grafiker, izcilik merkezi sorumlusu, kantin görevlisi, kasa sorumlusu, makine mühendisi, şoför, uluslararası ilişkiler uzmanı kadrolarına toplamda 50 personel alımı yapılacaktır. İlgili ilana ilişkin şartlar ise şunlardır.

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak ve erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak. Bunların yanı sıra adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, ilana göre ilgili belge ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, ilana göre adaylardan istenilen deneyim süresine sahip olmak ve ilanın yayınlandığı ilde ikamet ediyor olma şartları aranabilmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili kadrolara ilişkin başvuru ilanı İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup kadrolar için adayların ilanda istenilen belgeler ile birlikte kuruma bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru şartlarına ilişkin detaylar ve başvuru yapmak için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan Özen
Erkan Özen - 10 ay Önce

İyi günler gazaltı,ark,argon kaynakçıyım myk belgem var.Demir işlerinde tecrübeleyim.05546433013

Hasan temel
Hasan temel - 3 ay Önce

Merhaba süpürgeci olarak çalışmak istiyorum tel.05330364158

Hasan
Hasan - 3 ay Önce

Merhaba Süpürgeci olarak çalismak istiyorum tel.05330364148

Ümit Kahveci
Ümit Kahveci - 3 ay Önce

Beko loder operatörü yüm artı işe ihtiya cim var. Saygılarımla.arz.ederım.

İSMAİL ERGANİ
İSMAİL ERGANİ - 3 ay Önce

ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM SRC 2 VE 4 PİSKOTEKNİK TANITIM KARTIM HALK EĞİTİM BELGELERİM MEVCUT SİGARA KULLANMIYORUM 10 YIL İŞ DEYİMİM VAR TEL 0554 439 72 94

Abdulmuttalip Alpyaşar
Abdulmuttalip Alpyaşar - 2 ay Önce

E ehliyet src4 piskoteknik var

Abdulmuttalip Alpyaşar
Abdulmuttalip Alpyaşar - 2 ay Önce

E ehliyet src4 piskoteknik 05395676308

Abdulmuttalip Alpyaşar
Abdulmuttalip Alpyaşar - 2 ay Önce

E ehliyet src4 piskoteknik 05395676308