İzmir Bornova Belediyesi 34 ATT ve Personel Alımı Yapacak

İzmir Bornova Belediyesi farklı pozisyonlarda olmak üzere 34 kişilik kadro ile daimi personel alımı yapacağını belirtti. Kimler başvuru yapabilir?

İzmir Bornova Belediyesi 34 ATT ve Personel Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan personel alım ilanına göre İzmir Bornova Belediyesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan etti. Alımlar Bornova Belediyesi Personel A,Ş tarafından gerçekleştirilecek olup ilan hakında detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlere aktarıyoruz.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

İzmir Bornova Belediyesi Daimi işçi kadroları ile 4 Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri alınacak. 30 Kişilik kadro ile ise İnşaat, Oto Tamir ve Su Tesisatı alanlarıda çalışacak personel alımı yapılacak. Bu kapsamda Bornova Belediyesi toplamda 34 kişilik kadro ile personel alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Belediyenin personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi genel nitelikler aranacak. Ayrıca özel nitelikler ise şöyledir.

Adaylardan özel olarak lise mezunu veya dengi okul mezunu olmaları ve ATT için B veya üsü ehliyete sahip olunması gerekli. Usta pozisyonları için ise, D veya E sınıfı sürücü belgesi olması gereklidir.

TÜM BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaman gun
Yaman gun - 2 yıl Önce

7 - 11 ekim arasi cv birakiliyor . 14unde mulakat alincaklar baştan belli . Biraktim cv mi 7 ekimde yuksekokul mezunuyum mulakata bile cairmadilar .