İŞKUR Aracılığı İle Belediye İlköğretim Mezunu 48 Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR kamu gurubu ilanları arasında yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre belediye bünyesine 48 kişilik boş kadro ile kamu işçisi alımı yapacağını belirtti. İlgili ikan hakkında İşin Olsa ekibi olarak sizlere detaylı bilgiyi haberimizde paylaşıyoruz.

İŞKUR Aracılığı İle Belediye İlköğretim Mezunu 48 Kamu İşçisi Alıyor

Gündoğmuş Belediyesi işçi personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan İŞKUR ( Türkiye İş Kurumu ) üzerinde yayımlanmış olup, adaylar başuurlarına ilanın yayımlanması ile birlikte başladılar. Buna göre Gündoğmuş Belediyesi toplamda 48 kişilik boş pozisyon ile beden işçisi ( genel ) alımı yapacağını ilan etti. Ayrıca ilgili işin süresi geçici olarak belirtildi ve adayların çalışma süresi 3 ay olarak açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Gündoğmuş Belediyesi bünyesine alımını yapacağı pozisyon için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, İlköğretim mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Erkek adaylar içni askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, gibi nitelikler aranmaktadır. 

Adayların çalışma adresi Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi no:37 Gündoğmuş adresidir. İlgili ilan için adaylara kur ayapılacaktır. Başvuru sayısı yüksek olması duruumunda asil ve yedek adayların belirtilmesi için 21 Aralık 2018 tarihinde saat 11:00 da Gündoğmuş Noterliğinde kura çekimi yapılarak belirlenecektir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başladılar ve en geç 5 gün içersinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 17 Aralık 2018 tarihine kadar yapılması gereklidir. Adaylar başvurularını İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Elektronik ortamda başvuru yapacak adaylar ise İŞKUR iş ilanları sekmesine giriş yaparak 00004762229 İlan numarası ile aratarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 23:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
FUAT./T.T.R
FUAT./T.T.R - 2 yıl Önce

51 yaşin dayim işbulamuyom iş arıyorum hala işsizim ADAPAZAR SAKARYADA YAŞIYORUM

Fadime şimşek
Fadime şimşek - 2 yıl Önce

Çalışmak istiyorum çoçuklarım ve sigortam için temizlik ci olarak

Ayşegül batkitar
Ayşegül batkitar - 2 yıl Önce

İş arıyorum