Iğdır Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Iğdır Belediyesi personel eleman alımı yapıyor. Iğdır Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere personel alımı yapacak. Ayrıntılar haberimizin devamındadır.

Iğdır Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016
Iğdır Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Ülkemizde her yıl gerçekleştirilen belediyelerin personel alımları yeni yılın ilk aylarından itibaren yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Kendilerine yeni bir umut doğan kişiler ise yaşadıkları bölgedeki belediyelerin yapacağı bu personel eleman alımlarını yakından takip etmeye başladı. Birçok belediyenin gerçekleştirmiş olduğu bu personel alımlarında, ilk alımlarını gerçekleştirecek belediyeler arasında yer alan Iğdır Belediyesi’de yapacağı personel alımları için hızlı bir çalışmaya girdi.

Iğdır halkının istekleri ve Iğdır’ın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına geçtiğimiz yıl başlayan Iğdır Belediyesi, ilk olarak halk sağlığını ele alacak. Bölgenin birçok noktasında yer alan ve belediye görevlilerinin tabirleriyle israf olan kaynak suları artık değerlendirilmek istenmektedir. Bundan dolayı Iğdır Belediyesi’nin belirli noktalarına yeni içme suyu depoları yapılacak. Ocak ayının sonunda, kullanılması planlanan suların test sonuçlarını halka duyuran Iğdır Belediyesi, çalışmalarına da Şubat ayının sonunda başlamayı düşünmektedir. Halka hizmet üretirken onların da üretime katılmasını isteyen Iğdır Belediyesi, ilk personel alımlarını da gerçekleştirecek. Iğdır Belediyesi personel eleman alımları çerçevesinde yapılacak olan ilk alımlar sözleşmeli olarak işçi alımları üzerinden başlayacak ve beraberinde de şoför alımları gerçekleştirilecek. Iğdır’a kazandırılacak olan İçme Suyu Projesi’nde ilk görevlerine başlayacak olan bu kişiler, düzenli olarak belediye projelerinde görev alacak. Gerçekleşecek olan bu personel alımlarıyla ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmezken, belediye personellerinden edinilen bilgilere göre açıklamalar bir hafta içerisinde yapılacak. Özellikle Iğdır’da yaşayan işsiz ve genç nüfusu yakından ilgilendiren bu personel alımlarıyla beraber şehrin iş bulmak amacıyla diğer şehirlere göç eden kişilerin şehirlerde kalacağı düşüncesi de hakim olmaya başlamıştır. Sözleşmeli olarak işe alınacak olan bu adaylarla ilgili resmi açıklama ise Iğdır Belediyesi Halkla İlişkiler departmanı tarafından kamuoyu bilgilendirilecek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KAYAHAN
MEHMET KAYAHAN - 3 yıl Önce

AĞIR VASITA EHLİYETİM VAR İŞSİZİM O YÜZDEN EVİMDEN EŞİMDEN HUZURSUZUM

MEHMET KAYAHAN
MEHMET KAYAHAN - 3 yıl Önce

İŞSİZİM EVLİYİM 1 TANE ÇOCUGUM VAR GEÇİNEMİYORUM

mehmet kayahan
mehmet kayahan - 3 yıl Önce

elazığ milli egitim belgeli kalorifer seltifikam var

güllü akar
güllü akar - 2 yıl Önce

Çocuk gelişimi bölümü on lisans mezunuyum
issizim.

Esra yüksek
Esra yüksek - 2 yıl Önce

Benim ihtiyacım varı