İBB Zabıta Memuru Sözlü Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesine çok sayıda zabıta memuru alımı yapılacak. 500 Zabıta memuru sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İBB 500 memur alımı için yeni bir duyuru bekleniyor! İşte detaylar..

İBB Zabıta Memuru Sözlü Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İBB 500 zabıta memuru alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesine yapılacak olan zabıta memuru alımları için sözlü sınavlar tamamlandı. Buna göre İBB zabıta sözlü sınav sonuçları açıklanması bekleniyor.

1 Ağustos ile 15 Ağustos tarihleri arasında tamamlanan zabıta memuru başvurun ardından yapılan başvurulara göre 1 Ekim tarihine kadar sözlü sınavlar devam etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak Zabıta Memuru kadrosunda görev yapmak isteyen adayların girdikleri sözlü sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu mu? Adaylar yapılan sınavda en az 60 puan almaları ile sıralamada en fazla puanı olan adaylar atanma şansları artmış olacak.

İBB ZABITA MEMURU ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI;

Devlet Personel Başkanlığında açıklanan başvuruların ardından yapılan sözlü sınav sonuçları bu hafta içerisinde açıklanmasını beklemekteyiz. İşin olsa okuyucularına sonuçlar açıklanır açıklanmaz duyuracağız. Sonuçları anında öğrenmek için işin olsa sosyal medyada takip edebilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 23:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Yazıcıoğlu
Mustafa Yazıcıoğlu - 2 yıl Önce

Sizce bu durum daha fazla uzar mı bunun yüzünden polislik başvurularına felan başvuramadık