İBB Kariyer Platformu Açıldı! En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapılacak

İBB tarafından yeni açılan birimde bir çok alanda belediye personeli alımı yapılacaktır. Alım yapılacak kadro detayları ve başvuru koşulları haberimizdedir.

İBB Kariyer Platformu Açıldı! En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapılacak

İBB tarafından açılan yeni kariyer sayfasında “Şehrin için Çalış” sloganı ile personel alımı ve istihdam için harekete geçti. Buna göre ilgili yeni kariyer sayfasında farklı alanlarda ve pozisyonlarda istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu olan personel alımı yapılacak olup bazı kadrolar ve alım şartları ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Cenaze Aracı Şoförü

İlgili pozisyon için alım şartları En az İlköğretim mezunu olma, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İstanbul Avrupa Yakası için; Beyoğlu, Topkapı, Silivri, Küçükçekmece ve çevre ilçelerinde ikamet eden,Anadolu Yakası için; Kartal ve çevre ilçelerinde ikamet eden adayların başvuruları alınmaktadır.

Özel Eğitimci

Bu pozisyona Üniversitelerin Özel Eğitim Alan Öğretmenliği bölümünden,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası için; Sancaktepe ve çevre ilçelerinde ikamet eden adaylar başvuru yapabilecektir.

Fizyoterapist

İlgili pozisyon için Üniversitelerin lisans düzeyindeki Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümlerinden mezun,Duyu Bütünleme Sertifikasına sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İstanbul Avrupa Yakası için; Beyoğlu ve çevre ilçelerinde ikamet eden,Anadolu Yakası için; Kartal, Kadıköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden olma şartları aranmaktadır.

Diğer tüm pozisyonlara ulaşmak için //bit.ly/33ad7UO adresinden erişim sağlanabilmekte ve başvuru yapılabilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış Koca
Barış Koca - 10 ay Önce

İşsizim iş arıyorum

vehbi aktin
vehbi aktin - 9 ay Önce

src var e sınıf ehliye cep 05367131702 biskotenik belgem var