Hizan Belediyesi 30 İşçi Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden Hizan Belediyesi 30 işçi alımı yapacağını duyurdu.Temizlik,kanalizasyon ve beden işçisi kadrolarındaki alım detaylar haberimizdedir.

Hizan Belediyesi 30 İşçi Alımı Yapacak

Ağustos ayının da son çeyreğine girerken 2019 yılı içerisinde İŞKUR üzerinden farklı kamu kurumlarında geçici ve daimi olmak üzere çeşitli kadrolarda kamu işçisi alımları da devam etmekte olup bu kapsamda yeni yayınlanan ilanlarda Hizan Belediyesi tarafından 30 temizlik, kanalizasyon ve beden işçisi alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Buna göre ilgili kadrolara ilişkin başvuru şartları ve detaylar haberin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları

Temizlik, taşıma, yükleme ve boşaltma, inşaat ve genel sektörler olmak üzere açılan ilanlarda adayların sağlaması gereken şartlar şu şekilde belirtilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,İŞKUR’a kayıtlı olmak ve işsiz statüsünde olmak, kamu haklarına tam erişimi olmak, mahrum olmamak, erkek adayların askerlik olmaması ya da askerliğin tamamlanmış olması, ilana göre en az okur yazar olmak şartının yanında yine bu şart ilana göre değişmekte olup en az ilkokul mezunu olma, ilana göre değişmekle birlikte ayakta durmaya, çalışmaya herhangi bir engeli olmamak ve belgelendirmek. Kurumun bulunduğu yerde ikamet ediyor olmak gibi çeşitli özel şartların sağlanması beklenmektedir.

Başvuru Şekli

Hizan Belediyesi tarafından yapılacak olan ve toplamda 30 personelin istihdam edileceği alımda başvuru şartlarını sağlayan adayların ilanda yer alan belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmekte olup e-posta, posta ve diğer yollar ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlgili ilana ve detaylar ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 12:59
YORUM EKLE