Haftanın İlk Belediye İşçi Personel Alım İlanları Yayımlandı!

İŞKUR aracılığı ile tatilden sonra haftanın ilk belediye işçi alımları ve personel alımı ilanları yayımlandı. Farklı Belediyeler alım yapacak. İşte şartlar.

Haftanın İlk Belediye İşçi Personel Alım İlanları Yayımlandı!

9 Günlük Bayram tatili sonrasında ilk ilanlar gelmeye başladı. Yayımlanan ilanlara göre Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile kamuya ve özele işçi personel alımları yapılacak. İlanlar İŞKUR üzerinde yayımlanarak başvurular başladı. Ancak başvurularda adaylara kısa bir süre verilmekte ve adayların bu süre içerisinde mutlaka başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bayram tatili sonrasında yayımlanan belediye işçi personel alım ilanları hakkında bilgiler vereceğiz.

HANGİ BELEDİYELER ALIM YAPIYOR?

İŞKUR aracılığı ile kurum dışı ilanlar kısmında belediye ilanları ve Kamu sektöründe belediye personel alım ilanları yayımlandı. İşte detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kurum Dışı Belediye İşçi Alım İlanları:

1. Mersin Büyükşehir Belediyesi: 80 Plaj Görevlisi

2. Sivas Sarkışla Belediyesi: 1 Motor Yenileme Ustası

3. Karaman Güneyyurt Belediyesi: 1 Büro Memuru

4. Sivas Balveren Belediyesi: 1 kamyon Şoförü

5. Çanakkale Bayramiç Belediyesi: 3 temizlik Görevlisi

6. İzmir Tire Belediyesi: 1 Geçici İşçi

Kamu Grubu Belediye Personel Alımları:

1.GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI : 5  Beden İşçisi

2.DEVREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI : 4 Büro İşçisi

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER NELEDİR?

İŞKUR aracılığı ile ilan edilen belediye personel alım ilanlarına göre kurum dışı ve kamu grubu ilanlar kapsamında alım yapılacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, Alım yapılacak pozisyona göre gerekli eğitim seviyesi ve sertifikaya sahip olmak gibi ve alım yapılacak belediye çevresinde ikamet editor olmak gibi nitelikler aranıyor. 

Ayrıca adayların eğitim seviyesi En az Okuryazar olmakla birlikte, İlköğretim Mezunu, Lise Mezunu, Ön Lisans mezunu veya Lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Söz konusu belediye personel alımlarına başvurular şahsen veya elektronik ortamda yapılabilmektedir. Kurum dışı olarak yayımlanan belediye personel alımlarına ve Kamu Grubu belediye personel alım ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kamu Grubu Belediye Personel Alım İlanları: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Kurum Dışı Belediye İşçi Alım İlanları:https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 01:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE