Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İşçi Personel Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi alım duyurusu yaptı. Duyuruya göre Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesine eski hükümlü işçi personel alımı gerçekleştirecek.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İşçi Personel Alımı
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Devlet Personel başkanlığı tarafından 22 Şubat 2017 tarihli yaptığı duyuruna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini temin etmek amacı ile Eskü Hükümlü personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adayların Lise ve Dengi okul mezunu olmaları ilk şarttır. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi toplamda 3 kişilik boş kontenjan ile Geçici süreli olarak çalışacak 3 işçi personel alımı yapıyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sınav komusyonu tarafından yapılacak sözlü ve mülakat şeklinde işlemler uygulanacaktır. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başvurularını Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden alacaktır. Adayların bulundukları ilin İş Kurumu Müdürlüğü wep sayfasını takip etmeleri gerekmektedir. Yayaınlanacak ilan ile başvuru yapabilirler. Ayrıca adaylardan yukarıda da belirttiğimiz gibi lise mezunu veya dengi okul mezunu olmaları gerekmektedir. 

Bu doğrultuda; ​
  • Eski Hükümlü Geçici işçi pozisyonu için gerekli sınav ve mülakat işlemleri, Eskişehir Büyükşehir Belediyemiz Sınav Komisyonu tarafından yapılacaktır.
  •  Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Wep sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE