Esenler Belediyesi 157 Tekniker, Yardımcı Personel, Diğer Kadrolarda Alım Yapıyor

Esenler Belediyesi tekniker,yardımcı personel ve diğer bir çok alanda personel alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ve çalışma şartları detayları haberimizdedir.

Esenler Belediyesi 157 Tekniker, Yardımcı Personel, Diğer Kadrolarda Alım Yapıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına ilişkin alımlarda belediyeler de farklı kadrolara alımlar gerçekleştirmeye devame diyor. Bu kapsamda Esenler Belediyesi tarafından yayınlanan yeni ilanda belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere istihdam edilmek üzere farklı birçok kadroda personel alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Buna göre ilgili kadrolar ve kadrolara başvuru şartları şu şekilde açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Kadro Detayları

İŞKUR üzerinden yayınlanan alım ilanında adayların Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak ve erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak. Bunların yanı sıra adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, ilana göre ilgili belge ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, ilana göre adaylardan istenilen deneyim süresine sahip olmak ve emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olma şartı aranmaktadır. İlgili alımlara ilişkin kadrolar ve açık pozisyonlar ise şu şekilde belirtilmiştir.

Başvuru Şekli

Esenler Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanında toplamda 157 kişi alınacak olup adaylar farklı pozisyonlarda görevlendirilecektir. Buna göre ilgili başvuru şartlarını sağlayan adaylar, ilanda yer alan belgeler ile birlikte ESPER Esenler Belediyesi Personel A.Ş.’ye şahsen başvuru yapmak zorundadır. İlgili allım için kuruma telefon ya da eposta ile de danışmak mümkündür. İlgili ilana ulaşmak, detaylı başvuru şartlarını görüntülemek ve alım süreci hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf ozan han
yusuf ozan han - 2 yıl Önce

başvuru tarihi 23 24 ağustos diyor siz 25 ağustosta ilanı veriyorsunuz...akp li belediye değil mi hepsi üç kağıtçı