Erdek Belediyesine Lisans Mezunu KPSS'siz Memur Alımı İlanı

Erdek Belediyesi memur alımı yapacağını ilan etti. Belediye bünyesindeki çalışan eksikliğini karşılamak üzere sözleşmeli olarak memur alacağını ilan etti.

Erdek Belediyesine Lisans Mezunu KPSS'siz Memur Alımı İlanı

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet adresi üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Erdek Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Erdek Belediyesi 1 kişilik boş kadro ile 4 yıllık lisans mezunu olan Avukat alımı gerçekleştirecek.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECE?

Erdek Belediyesi memur alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk fakültelerinden mezun olmuş olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamamk gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Erdek Belediyesi avukat alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularına 06 Eylül 2019 tarihi itibari ile başladılar ve en geç başvurularını 11 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru günü en geç saat 16:00 a kadar Erdek Belediyesi Yazo İşleri Müdürlüğü'ne şahsen yapılması gereklidir.

SINAV YAPILACAK!

Başvurusu kabul edilmiş olan adaylar 12 Eylül 2019 tarihinde saat 10:00 da sözlü sınava katılacaklardır. Sözlü sınavda başarılı olan adayların ise ataması yapılacaktır. Söz konusu ilanın tam metnine ulaşak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 14:59
YORUM EKLE