Erdek Belediyesi KPSS Siz Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Erdek Belediyesi bünyesine personel alımı için ilan yayımladı. KPSS siz Personel Alımı yapılacak. İşte alım kadrosu ve başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Erdek Belediyesi KPSS Siz Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Erdek Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. 5393 sayılı belediye kanunun 49. maddesi hükümlerine göre Erdek Belediyesi KPSS siz Kamu Personeli alımı yapacak. Bu kapsamda tam zamanlı sözleşmeli olarak 1 kişilik kadro ile Mimar alımı yapılacak. Adaylardan 4 yıllık mimarlık fakültesi mezunu olmak şartı aranacak. Ayrıca başvuru sonuçları sonrası adaylara tek aşamalı sözlü sınav yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Erdek Belediyesi adaylardan genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri arayacak. Ayrıca bunun dışında Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suuç hükümlülüğü olmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURU SÜRECİ:

Başvurular ilanın yayım tarihi olan 21 Temmuz 2020 tarihi ile başladı. Adaylara başvuru için 6 günlük süre verilmiş olup başvurular en geç 27 Temmuz 2020 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular son başvuru günü en geç saat 16:00 a kadar istenen belgeler ile birlikte Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacak. Bunun dşında yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

  1. Öğrenim Durumunu gösterir belge
  2. Nufüz cüzdanı fotokopisi,
  3. Başvuru Formu ( belediye'den alınadak )
  4. Sağlık raporu,
  5. 2 adet vesikalık fotoğraf,
  6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
  7. Adli Sicil kaydı
  8. İkametgah belgesi,

SÖZLÜ SINAV:

Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar 28 Temmuz 2002 tarihinde saat 10:00'da Belediye de yapılacak. Sözlü sınavda mesleki genel kültür, Yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygun olduğu niteliklere bakılacak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsin ırmak
Tahsin ırmak - 2 ay Önce

Neden kpss siz? Sozlu mulakati yapacak heyet ne kadar guvenilir? Ama allah im aklimda deli sorular var