Erdek Belediyesi 75 Kamu Personeli Alımı

Erdek Belediyesi işçi personel alımı gerçekleştiriyor. Erdek Belediyesi bünyesindeki işçi personel ihtiyacı için farklı niteliklerde toplamda 75 işçi personel alacak.

Erdek Belediyesi 75 Kamu Personeli Alımı
Erdek Belediyesi yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan işçi personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 75 kişilik boş kadro ile alım gerçekleştirecek. Bazı kadrolar engelli, Bazı kadrolar tam zamanlı ve bazı kadrolar ise geçici süreli olarak dağılmaktadır. Boşta bulunan kadrolar ve nitelikler aşağıdaki gibidir.

Alım Kadroları ;

38 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.)  Geçici / Tam Süreli
28 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.)  Daimi / Tam Süreli
Engelli 6 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) Geçici / Tam Süreli
Eski Hükümlü 3 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) Daimi / Tam Süreli

Olmak üzere toplamda 75 kişilik kadro ile Kamu Personeli alacak. Adaylar Kura ile alınacak olup, başvuru yapacak adaylar, ilan yayınlandıktan sonra 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yani ilan 28 Mart 2017 tarihinde duyurusu İŞKUR tarafından yapılmış olup, başvurular en geç 06 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular, talebin yayımlandığı hizmet merkesinden şahsen veya  www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır. Yanlış talepte veya beyanda bulunan adayların başvuruları hiç bir şekilde geçerli sayılmayacaktır. Yapılacak Kura 11 Nisan 2017 tarihinde saat 14:00 da yapılacaktır. 
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE