En Az 50 ve 60 Puan İle Yeni Memur Alım İlanı Yayımlandı! ( Zabıta ve İtfaiye Eri )

Yayımlanmış olan ilana göre Kamuya belediye memur alımı gerçekleştirecek. Söz konusu ilan ile belediye Zabıta memuru, İtfaiye eri gibi pozisyonlara alım yapacak. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

En Az 50 ve 60 Puan İle Yeni Memur Alım İlanı Yayımlandı! ( Zabıta ve İtfaiye Eri )

Devlet personel Başkanlığı tarafından tarafından yayımlanmış olan ilana göre kamuya yeni memur alım ilanı yayımlandı. Buna göre Enez Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyon ve niteliklerde memur personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak olup adyaların ilanda belirtilen taban puan türünü taşımaları gereklidir.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Enez Belediyesi bünyesine 9 kişilik boş kadro ile 3 Ekonomist, 3 Zabıta Memuru ve 3 İtfaiye eri alımı yapacak. Buna göre adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca Akonomist ve 2 İtfaiye eri pozisyonu için Lisans mezunu olmak şartı aranacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların söz konusu olan ilana başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranır.

Özel olarak ise, adaylardan, Lise mezunları için 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme sınavından KPSSP94 puan türünden puan almmış olmak, Lisans mezunları için ise, 2018 yılında yapılan Kamu personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Ekonomist ve İtfaiye eri pozisyonları için en az 50 ve Zabıta Memuru pozisyonu içni en az 60 puan almış olmak şartları, Daha önce çalıştığı kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, Erkeklerde 167 cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, yapılacak sınav tarihi itibari ile 30 yaşından gün almamış olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 15 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 216 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerkemektedir. Başvurular, Enez Belediyesi Yazı İşleri Genel Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru detaylarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 21:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıdvan yeniay
Rıdvan yeniay - 2 yıl Önce

Enez belediyesi yeri konumunu öğrenebilirmiyim rica etsem

emell
emell - 2 yıl Önce

bu iadeli taahhütlü posta kaç günde ulusır ki kaç gün önce kargolamak gerekiyor acaba

Gül
Gül - 2 yıl Önce

Enez belediyesine nasıl başvuru yapabilriz istenilen belgeleri göndermeniz yeterli mi

fgn
fgn - 2 yıl Önce

15-16 mı 22-26 mı?bi karar verin

Mehmet emin
Mehmet emin - 2 yıl Önce

Belgeleri göndersem olur mu gelme durumum çok zor ondan

Adil Karaoğlu
Adil Karaoğlu - 2 yıl Önce

Bir günlük iş ilanı mı olur be 15 l0 20l8 gününden l6 10.2018 tarihine kadar başvurulması gerekiyormuş