Edirne Belediyesi 58 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Edirne Belediyesi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre Edirne Belediyesi farklı pozisyonlarda personel alacak. İşte detaylar.

Edirne Belediyesi 58 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Edirne Belediyesi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde ilan yayımlayarak bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlardan oluşan boş kadrolara göre toplamda 58 kişilik boş kadro ile belediye personeli alacak. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu haberimizde sizlere ilgili ilan hakkında detayları paylaşıyor olacağız.

İLANIN DETAYLARI:

İşyeri Adı: Edirne Belediyesi Personel A,Ş,

Açık İş Sayısı: 58

Çalışma Süresi: Belirsiz Süreli

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Edirne Belediyesi toplamda 7 farklı pozisyon ile 58 İşçi Personel alımı yapacağını belirtti. Bu yönde 2 Mimar, 1 Peyzaj Mimarı, 6 Mühendis, 12 Şoför, 1 Atık Toplayıcı, 2 Kuaör ve 34 Sürekli işçi alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Belediye alımını yapacağı 58 persone adayından genel olarak, Türkiye Cumhuryeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,18 yaşını doldurmuş olmak gibi nitelikler aranıyor. Ayrıca alım pozisyonuna göre adaylardan farklı özel niteliklerde aranmakta olup aşağıda bunlara ulaşabilirsiniz.

KADROSUNA GÖRE ÖZEL ŞARTLAR:

Mimar : 2 kişilik Mimar kadrosunda adayların Mimarlık ve Mimarlık Mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir.

Peyzaj Mimarı: Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunu olmak.

Mühendis: 6 Kişilik Mühendislik pozisyonu için adayların Mühendislik bölümü mezunu olmaları gereklidir.

Şoför: Şoför pozisyonu için toplamda 12 kişi alınacak. Ancak. B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip 5, C Sınıfı sürücü belgesine sahip 1 ve ^Sınıfı Sürücü belgesine sahip 6 kişi alınacak. Ayrıca adayların bu yönde SRC mesleki yeterlilik belgesi sahibi olmaları ve  en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Atık Toplayıcısı: Adayların Araç Arkası işçi ( Çöp Kamyonu arkasında ) çalışmasına enge durum olmamak.

Kuaför: Kuaför okullarından mezun olmuş olmak veya Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak şartı aranacak.

Sürekli İşçi: İşçi kadrosu için adayların en az ilköğretim mezunu olmaları yeterlidir.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 13 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 14 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu yönde adaylara başvuru için en fazla 2 gün verilmiştr. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE