Belediyeye Makam Şoförü Alımı İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış ola belediye personel alımı ilanına göre mezuniyet şartı olmaksızın şoför alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylar şöyledir.

Belediyeye Makam Şoförü Alımı İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Taşpınar Belediyesi bünyesindeki eksikliğini karşılamak üzere personel alımı yapacağını gerçekleştirdi. Bu kapsamda yayımlanan ilana göre 1 kişilik kadro ile Makam Şoförü alımı yapılacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Taşpınar Belediyesi Makam Şoforü alımı için başvurular 22 Eylül 2020 tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını sadece Taşpınar Belediyesi Erenler Mahallesi Ziya Gökalp CAD. NO: 87 Taşpınar Belediyesi Merkez Aksaray adresine gerçekleştirmeleri gereklidir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Belediyenin Makam Şoförü alımı için adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Başvuru yapıldığı tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, Alım yapılacak Belde sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak " gibi şatlar aranacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 14:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE