Belediyeye KPSS En Az 55 Puan İle Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre belediye bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtmişti. Buna göre başvuru için artık son günlere gelindi. İşte detaylar.

Belediyeye KPSS En Az 55 Puan İle Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 25 kişilik boş kadro ile memur alımı yapılacak. Söz konusu ilan için adaylar başvurularına 17 Eylül 2018 tarihi itibari ile başlamışlardı ancak artık başvurularda son güne gelindi ve haberimizin devamında tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul Sultangazi Belediyesi yayımladığı ilana göre, 25 kişilik boş kadro ile lie ve lisans mezunu memur alımı yapacak. Buna göre İstanbul Sultangazi Belediyesi 4 Bilgisayar İşletmeni, 10 Zabıta Memuru, 7 Memur ve 4 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

İstanbul Sultangazi Belediyesi memur alım ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı genel ve bazı özel nitelikler aranır. Buna göre adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhabgi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranır.

Ayrıca özel olarak ise adaylardan, Lise mezunları için 2016 yılı KPSSP94 puan türünden en az 55 puan almış olmak, Lisans mezunları için 2018 yılında yapılan sınavdan KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Daha önce kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki sebeplerden dolayı çıkartılmamış olmak, Bilgisaya ve VHKİ pozisyonları için Bilgisayar dersi almış veya MEB onaylı bilgisayar işletmenlik sertifikasına sahip olmak, Zabıta memuru pozisyonu için ise erkeklerde 167 cm ve bayan adaylarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Söz konusu ilan 13 Eyül 2018 tarihi itibari ile yayımlanmış olup adaylar başvurularına 17 Ekim 2018 tarihi itibari ile başladılar ve başvurularını en geç 02 Ekim 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular en geç 17:00  a kadar Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulv. No:54 Sultangazi/İstanbul adresindeki Sultangazi Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 23:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gamze yavuz murat yavuz
Gamze yavuz murat yavuz - 1 yıl Önce

Muhasebe bitirdiler lise ve üniversite yardimci olursaniz sevinirim