Belediye'ye Bay Bayan Zabıta Memuru Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre Belediye bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için lisans mezunu olan zabıta memuru alacak. İşte başvuru ekranı ve detaylar.

Belediye'ye Bay Bayan Zabıta Memuru Alımı Başladı! Başvuru Ekranı

Ardeşen Belediyesi zabıta memuru alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde belirtmişti. Buna göre ilgili ilan için başvurular bugün itibari ile başladı ve adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuruları kabul edilecektir. İlgili ilana bay veya bayan adaylar başvuru yapabilecek olup adaylardan aranan şartları sizlere belirtiyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Ardeşen Belediyesi 3 kişilik boş kadro ile Herhangi bir Lisans programarından mezun olmuş Zabıta memuru alacak. Buna göre adaylardan 657 Sayılı devlet memurları kanuna bağlı olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmeleri gerekmektedir.

Buna göre adaylardan özel olarak, daha önce çalıştığı kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin suçu ile ayrılmamış olmak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış ola Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden e az 70 puan almış olmaları, Erkeklerde 167 cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, sınavın yapılacağı yılın ocak ayı itibari ile henüz 30 yaşını doldurmamamış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR BAŞLADI:

Adaylar başvurularına bugün ( 26 Kasım 2018 ) tarihi itibari ile başlayaibilir ve adaylara başvuru için en fazla 5 gün verilmiştir. Buna göre adaylar başvurularını en geç Bu cuma günü yani 30 Kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

BAŞVURU FORMU

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 23:23
YORUM EKLE