Belediyelere Yüksek Maaşla Personel Alımında Son Günler!

3 belediye farklı kadrolarda yüksek maaşla personel alımı gerçekleştiriyor.Belediyelerin alım yapacağı kadroları ve başvuru süreleri hakkında detaylar haberimizdedir.

Belediyelere Yüksek Maaşla Personel Alımında Son Günler!

Haziran ayının ilk haftası itibari ile kamu kurumları ve belediyelere yapılan personel alımları da devam ediyor. Bu noktada yayınlanan yeni ilanlarda belediyelere 3-4 bin maaşla farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere alımlar yapılacak olup alım yapacak olan Samsun, Mersin ve Beykoz belediyelerin ilanlarına ilişkin başvuru şartları ve kadrodetayları haberin devamında yer alıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi

Belediye tarafından yapılan alımda ilköğretim mezunu 260 personel alımı yapılacak olup İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olan alımda 250 plaj görevlisi alımı yapılacaktır. İlana ilişkin başvuru şartları arasında en az ilköğretim mezunu olmak, diksiyonu düzgün olmak, yoğun çalışma ortamına uyum sağlamak şartları yer almakta olup ilgili ilana başvuru yapmak isteyenler için ahmetyildiz@denizkiziturizmas.com eposta hesabına CV göndererek başvuru yapılabilmektedir. Belediye tarafından ayrıca 5 adet beton ve betonarme kalıpçısı alınacak olup bu noktada adayların Tarsus'ta ikamet etmesi, en az 3 yıl deneyime sahip olması, meslekte yeterlilik belgesine sahip olması şartlarının sağlaması istenmektedir.

Detaylar için: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimlari/mersin-buyuksehir-belediyesi-ilkogretim-mezunu-260-personel-alimi-h33367.html

Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan alımda ilgili alanlardan mezun 37 lisans mezunu mühendis, 12 meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun tekniker, 6 mimarlık fakültesi mezunu mimar, 3 lisans mezunu şehir plancısı, 1 meslek yüksekokulu mezunu grafiker, 2 lisans bölümü mezunu istatistikçi, 1 lisans mezunu sanat tarihçisi, 1 lisans mezunu hemşire, 3 veteriner hekim, 1 diyetisyen, 2 çocuk gelişimci, 3 psikolog, 1 fizyoterapist, 3 sosyal hizmetler uzmanı, 5 tahsildar, 25 VHKİ, 2 avukat, 3imam ve 2 gassal alımı yapılacak.

İlanın detayları için: https://www.isinolsa.com/memur-alimlari/samsun-buyuksehir-belediyesi-134-memur-aliminda-guncelleme-yapildi-h33117.html

Beykoz Belediyesi

Belediye tarafından Genel İdare Hizmetleri sınıfında yapılacak. 8. ve 10. dereceli kadrolara 50 kadın ve erkek zabıta alımı yapılacak olup lisans mezunu 10 ve 40 Ön Lisans mezunu zabıta memuru alınacak. İlgili alımda adayların 2018 KPSS puanından KPSS P93 ve P3 puan türlerinden en az 70 puan almış olmak şartları ile erkek adaylar için 167cm ve bayan adaylarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak gibi özel şartların da sağlanması gerekmektedir.

İlan detayı için: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimlari/beykoz-belediyesi-kadin-erkek-50-zabita-memuru-alimi-basvuru-formu-h33359.html

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2020, 01:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE