Belediyeler Tecrübeli/Tecrübesiz Personel Alımı Yapıyor

Belediyeler farklı pozisyonlarda personel alımlarına devam ediyor. Peki hangi kadrolara alımlar yapıyor? Belediyelere nasıl iş başvurusu yapılır? Sizler için derledik…

Belediyeler Tecrübeli/Tecrübesiz Personel Alımı Yapıyor

Türkiye’nin farklı noktalarından 22 belediye personel alım ilanı yayımladı. O ilanlar arasında en az ilkokul mezunu arayan belediyeler de mevcut. Alımlar İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayımlanmış olup adaylar aranan şartları dikkatlice inceleyip başvurularını yakabilirler.

22 farklı ilanda büro memurundan temizlik görevlisi kadrolarına kadar birçok alım mevcut.

HANGİ BELEDİYELER PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasından ulaşabileceğiniz duyurularda Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Aydın, Batman, Bursa, Erzurum, Gümüşhane, Niğde, Sinop ve Yalova’dan ilanlar yer alıyor.

ŞARTLAR NELERDİR?

Belediye kurum dışı alım ilanlarında adaylardan kadrolara göre özel şartlar isteniyor. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak bazı kurumların istediği şartlardan. Ayrıca en az ilkokul düzeyinde personellerin başvurabileceği ilanlar da var. Tecrübeli ve tecrübesiz adayların arandığı ilanlara duyurularda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı bilgi de alınabilir.

BELEDİYE PERSONEL ALIM İLANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ender
Ender - 2 yıl Önce

Forklift ehliyetine sahip kimyacı depocu aranıyor ha şakamısınız adammı seçiyonuz

Gürkan akgün
Gürkan akgün - 1 yıl Önce

Ben belediyede çalışmak istiyoru işsizim üç çocuk babasıyım çalışmaya ihtiyacım var ilkokul mevzunuyum