Belediyeler KPSS Şartı Olmadan Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

3 farklı kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre çeşitli pozisyonlara eleman ihtiyacının olduğu açıklandı. Eleman ihtiyaçlarını karşılamak üzerede kariyer siteleri üzerinden personel ilanı veren kurumların personel alım detaylarını sizler için aktarıyoruz.

Belediyeler KPSS Şartı Olmadan Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

Kamu Kurumları kendi resmi internet siteleri üzerinden yayımladıkları personel alım ilanlarıyla birlikte birçok sayıda pozisyonda personel alımlarının yapılacağını açıkladı. Personel alımı yapılırken en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar açıklamanın devamında yer aldı. Yapılan açıklamaya göre birçok açık pozisyon olan personel ilanlarında öncellikle iş eğitimini almış adaylara öncelik verileceği belirtilirken en kısa zamanda tüm belirlenen kontenjanların da doldurulması gerektiği açıklandı.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK POZİSYONLAR

Birbirinden farklı kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre bir çok açık pozisyon için persoenl alımı yapılacağı açıklandı. 3 farklı Belediye (Lüleburgaz Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi, Çekmeköy Belediyesi) bünyesinde personel eksliğini belirlediği açık pozisyonları şu şekilde açıklanmıştır; " İtfaiye Şoförü, Kütüphane Elemanı, Kütüphaneden Sorumlu Personel Yardımcısı, Branş Öğretmeni, Şoför, Teknik Personel Yardımcısı ve Güvenlik Görevlisi" pozisyonlarına alım ilanları yapılmaktadır. 

BAŞVURU ŞARTLARI

3 farklı kurum ve birbirinden farklı pozisyonlar için belirlenen personel alım ilanları için farklı özel şartlar belirlenmiştir. Bu özel şartları sağlamayan adayların kabul edilmeyeceği başvurlar için her adayın bu özel başvuruları iyi bilmeleri gerekmektedir. Özel başvurular başvuru yapacağını ilanın menüsünde sizlere açıklanmıştır. Adaylardan her ilan için istenilen genel şartlarda şu şekilde belirtilmiştir; " T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlik sorunu olmaması, güvenlik soruşturmalarının olumlu sonuçlanması, gerekli eğitim şartlarının yerine getirilmesi, görevinde düzenli olarak çalışabilecek sağlık sorununun bulunmaması" adaylardan istenilen genel şartlardandır.

BAŞVURU NASIL YAPILIR

Belediyeler yayımladıkları persoenl alım ilanlarına başvuru yapacak adayların Belediye binasına gelerek şahsen yapmalarını istemektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 22:19

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ishak atalay
Ishak atalay - 1 yıl Önce

Istedigimiz herhangi bir belediyeye başvuru yapabilir miyiz

Ishak atalay
Ishak atalay - 1 yıl Önce

Basvurular ne zaman baslar

Bu yüzden
Bu yüzden - 1 yıl Önce

Ne günlere kaldık ülkenin en saygın dinadamlarindan biri protez elöper en saygın gazetecilerin den bir heykeli karşı sında esas duruşa geçer

Mert
Mert - 1 yıl Önce

Kpss şartı yok referans şartı var

C_Mehmet
C_Mehmet @Mert - 1 yıl Önce

Torpil, torpiilll, torpil, torpil. Torpil, torpil de e eee, amanın da torpil. Amanın da siyasi referansım. Amanın da amcam, dayım.

Selma Şahin
Selma Şahin - 1 yıl Önce

Zeytinburnu belediye ilanını bulamadım yardimci olabilir misiniz? ???

MERYEM
MERYEM - 1 yıl Önce

Başvuruyu nereden yapabiliyoruz? Ben reklamdan ileri gidemedim.

Osmanlı torunu
Osmanlı torunu - 1 yıl Önce

Ben belediye'de çalışışıyorum kimsenin bukurum da çalışmasını tafsiye etmiyorum.