Belediye KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımladı! Mühendis ve Mimar Alınacak

İmranlı Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. 28 Eylül 2020 tarihi ile yayımlanan ilana göre Mühendis ve Mimar alımları yapılacak. Şartlar ve detaylar haberimizde.

Belediye KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımladı! Mühendis ve Mimar Alınacak

İmranlı Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İmranlı Belediyesi 53963 sayılı Belediye kanunun 49. uncu maddesi hükümlerine göre 2 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda belediye tam zamanlı çalışacak 1 Mühendis ve 1 Mimar alımı yapılacak.

KPSS ŞARTI YOK!

İmranlı Belediyesi personel alımı için adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Bu yönde Mühendis adayları için 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmak ve Mimar adayları için dört yıllık Mimarlık bölümü mezunu olmak şartları aranacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Belediyenin personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar öncelikle 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bunun dışında 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık srunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şartları aranacak.

Özel olarak ise adaylardan;

  • Adaylann Arac Surucu Belgesi olmasi (Enaz B simfi)
  • Adaylann Proje Cizim tecrubesi olmasi,
  • Adaylann Mesleki tecnibelerinin olmasl oncelikli ~artlar olarak aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İmranlı Belediyesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 09 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Bu kapsamda başvurular İmranlı Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. 

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER