Belediye, DPB Üzerinden Kura ile Personel Alım İlanı Açıkladı!

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden son dakika yeni bir ilan daha açıklandı. Geçici işçi alım ilanına göre Çilimli Belediyesine mevsimlik işçi istihdam edilecek. Adaylar başvurularını nereye yapacaklar. Başvuru detayları haberimizde..

Belediye, DPB Üzerinden Kura ile Personel Alım İlanı Açıkladı!

Belediye Başkanlığına kura ile personel alımı yapılacak.

Düzce’nin Çilimli Belediyesinin personel ihtiyacının giderilmesi için yeni bir personel alım ilanı açıklandı.Yerel seçimlerin tamamlanması ile Belediye Başkanlıklarının ihtiyaç olunan kadrolarındaki personel alımları için yeni ilanlar devlet personel başkanlığı üzerinden adaylara duyurulmaya devam ediyor. Bu alımların bir kısmı daimi süreli, eğitim düzeyinde ilköğretim, lise olurken, bir kısım alımlar ise geçici süreli oluyor. Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yeni açıklanan ilanda ise adaylar mevsimlik işçi kadrosunda geçici olarak görevlendirilecekler.

KURA İLE ALINACAK!

Çilimli Belediyesine yapılacak olan personel alım ilanına göre adaylar kura ile belirlenecek. Başvuru şartları belli oldu. İlan detayları DPB üzerinden duyuruldu. Kalıp bağlama ve ayar işçisi kadrosunda geçici olarak istihdam edilecek olan personeller 6 Ay 15 gün çalıştırılacaklar.

BAŞVURU ŞARTLARI;

T.C. vatandaşı olmak, Çilimli ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, iş kanunu vasıflarını taşımak, eğitim düzeyinde ilköğretim mezunu olmak gerekmektedir.

Başvurular Çilimli Belediyesine yapılacağı belirtildi. Adayların daha fazla bilgiyi Düzce ili Çilimli Belediye Başkanlığından alabiliriler. İlan için tıklayın.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için işin olsa sosyal medya sitelerini takip etmeyi unutmayın.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE