Batman Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Batman Belediyesi personel alımı gerçekleştiriyor. Batman Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda çok sayıda personel alacak. Ayrıntılar haberimizin içerisinde.....

Batman Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016
Batman Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Ülkemizde git gide artan işsizlik rakamları beraberinde yoksul insan sayısını da artırmaktadır. Mevcut işinden çıkarılan ya da herhangi bir işi olmayan kişilerin sayısıı arttıkça, bu kişilerin beklentileri de artmaktadır. Özel sektörde kendilerine uygun iş bulamayan kişiler, kamu kurumlarından çare bulmalarını istemektedir. İşsizlik sorununun oldukça fazla olduğu Batman’da da en büyük beklenti, belediyenin yapacağı personel elemanlarıdır.

Ülkemizde her sene belediyeler yılın ilk günlerinde personel alımı yapmaktadır. Yıllardan beri böyle devam eden personel alımları Batman için 2016 yılında da devam edecek. Belediyenin daha iyi bir Batman sloganıyla yola çıkıp hizmet üretmesiyle beraber birçok noktada incelemelere başlandı. Batman merkez başta olmak üzere birçok ilçe belediye başkanıyla da görüşen Batman Belediye başkanı, neler yapılabileceği konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Yapılan incelemelerle beraber 2016 Şubat ayında ilçelere yönelik korucu alımları yapılacağı duyuruldu. Ayrıca Batman Kadın Futbol Takımı’yla alakalı da açıklamalarda bulunan başkan, onların en iyi şekilde müsabakalara hazırlanabilmesi için birçok tesis için inşaatlara başlanacağını söyledi. Art arda kazandıkları zaferlerle Türkiye basınında kendisine yer bulan Batman Bayan Futbol Takımı için yapılacak tesislerin ilk adımı atıldı. Belediyeye ait olan şehir stadyumunda düzenlemelerin yapılacağı ilan edildi. Ayrıca bu hamleyle beraber birçok personel de alınacak. Batman Belediyesi personel eleman alımlarına bu hafta içerisinde yansıyacak olan pozisyonlar oldukça farklı olacak. İşçi, şoför ve zabıta memuru alımlarını bu sene de gerçekleştirecek olan Batman Belediyesi, birçok sağlık görevlisi alımına da gidecek. Hem spora verilen önem hem de şehirde yeni yeni boy gösteren evde bakım hizmetlerinde rol almak üzere işe alınacak olan bu kişiler sözleşmeli olarak işe başlatılacak. Pozisyonlar yavaş yavaş belli olmaya başladı fakat alımların sayısı hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus
Yunus - 3 yıl Önce

Iş istiyoruz sadece bu sağ duyunusa teşekkürler

mustafa
mustafa - 3 yıl Önce

beko loder kazı yükleyci operatoruyum belgem mevcut tlfon 05447100256