Bartın Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Bartın Belediyesi personel alımı gerçekleştiriyor. Bartın Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Sizde başvuruda bulunmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Bartın Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016
Bartın Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016

Birçok tarihi belgesel ve kısa filme ev sahipliği yapan Bartın, pek çok noktasında sahip olduğu tarihi dokusuyla beraber, ülkemizin en önemli kentleri arasında yerini korumaktadır. Mevcut dokusunu koruyan ve bununla beraber de gelişimini devam ettiren Bartın, son zamanlarda istikrarlı bir gelişme göstermiş ve bunun karşılığında da halkın güvenini kazanmışlardır.

Birçok hizmeti şehre kazandıran Bartın Belediyesi, şehri modern bir görünüme kazandırırken halkına da istihdam sağlamayı ihmal etmemiştir. Özellikle geçtiğiiz yıllarda faaliyete açtıkları asfalt fabrikasıyla beraber şehrin ihtiyaçlarını daha hızlı karşılarken yüzlerce kişiye de iş imkanı sunmuşlardı. 2016 yılında da benzer hizmetlere devam edecek olan Bartın Belediyesi, öncelikli olarak cadde ve mahallelerdeki yol bakım ve yapım çalışmalarına ağırlık verecek. Yoğun bir şekilde yağan kar ve yağmurdan dolayı bozulan ya da eskiyen yolları tekrar yapmak isteyen Bartın Belediyesi, açmış oldukları asfalt fabrikasına ve belediyenin mevcut kadrosuna personel alımları yapacak. Şubat ayı içerisinde resmi bir şekilde yayınlanacak olan Bartın Belediyesi personel eleman alımları, her sene olduğu gibi yine birçok vatandaşa istihdam sağlayacak. Modern bir Bartın görüntüsü için çalışmalarını süratle devam ettiren Bartın Belediyesi, tarihi dokularını da restorasyona sokmaya hazırlanmaktadır. Geçmişin en büyük mirasları arasında gösterilen bu yapılarda, restorasyon çalışmaları ilk olarak köprü ve kervansaraylara yönelik yapılacak. Bu alanda da mimar alımları yapılması beklenen Bartın Belediyesi’nde gözler bu alımlara çevrildi. Bartın Belediye Başkanı tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmamasına rağmen bu alımların Şubat ayı içerisinde gerçekleşmesi beklenmektedir. Şehrin birçok noktasına yapılması planlanan ve ihalesi bitmiş olan projelerin tanıtımları yapılmıştı. Bu reklamlarla karşılaşan Bartın halkı, şehrin gelişecek olmasından dolayı mutluluk duyarken, genç bireylere yeni istihdamlar oluşturulmasından da oldukça memnun gözüküyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
HULUSİ ÇELİKTAŞ
HULUSİ ÇELİKTAŞ - 4 yıl Önce

TIR ŞÖFÖRÜYÜM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM E+D EHLİYET SRC 2+4+5+PSİKO TEKNİK İYİ GÜNLER