Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Bandırma Belediyesi yaptığı duyurusunda tam zamanlı çalışacak sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti.

Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Belediyeler bünyelerindeki çalışan personel eksikliğini karşılamak açalı personel alım duyurusu yapmaya devam ediyor. 10 Mayıs 2017 tarihli Devlet Personel Başkanlığı duyuruları arasında yer alan Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı adayları sevindirdi. Bandırma Belediyesi bota bulunan 1 kişilik kadrosu ile sözleşmeli personel alımı yapacak. Tekniker ünvanında alınacak 1 personel 2 yıllık Meslek Yüksek Okul Mezunu olmak zorunda. Bandırma Belediyesi 1 kişilik pozisyonu ile Harita ve Kadastro Bölümüne mezunu sözleşmeli personel alacka. 

Başvuru yapan adaylar, Bandırma Belediyesi tarafından yapılacak olan sözlü sınav sonucuna göre kadro işlemleri yapılacak. Bandırma Belediyesi tarafından tek aşamada yapılacak olan sözlü sınav 23 Mayıs 2017 tarihinde saat 14:00 da yapılacak. Adaylar sınav sonuçlarına Bandırma Belediyesi resmi internet sitesi olan, (//www.bandirma-bld.gov.tr/ ) adresinden öğreneceklerdir. 

Bandırma Belediyesi alım yapacağı kadro için adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki yer alan şartları taşımaları, üniversitelerin 2 yıllık Harita ve Kadastro bölümü mezunu olmaları, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamaları ve görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir rahatsızlığı olmamaları şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuru yapmak isteyen adaylar ise, 15 Mayıs 2017 tarihi ile 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında en geç saat 17:30 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, öğrenim durumunu gösteririr belge, nüfus cüzdanı fotokopisi, kurumdan temiz edilecek başvuru formu, 2 ader vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, adli sicil belgesi ve özgeçmiş ile birlikte Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
gulay
gulay - 3 yıl Önce

bandirma belediyeye temizlik yada cayci işçisi araniyormu

salih
salih - 3 yıl Önce

başvurular nerden yapılıyor

osman ergun
osman ergun - 3 yıl Önce

bandirma belediyesi nde istiyorum herturlu is olur