Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Bandırma Belediyesi personel alımı yapacak. Bandırma Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 2 adet personel alacak. Sizde Bandırma Belediyesi iş ilanına başvuruda bulunmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016
Bandırma Belediyesi 11 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek amaçlı 4 yıllık fakülşte mezunu 2 adet Mimar alacak. Sizde Bandırma Belediyesi iş ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilen şartlara uygun aday olmanız gerekmektedir. Ayrıca Alınacak personeller Bandırma Belediyesinin düzenlediği Sınava katılarak başarılı olmanız gerekmektedir. Sınava katılma şartları ve diğer bilgiler şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
  • 4 yıllık fakülteden Mimarlık Bölümünden mezun olan adaylar,
  • Görevini Devamlı Yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmayan adaylar,
  • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 11 Nisan 2016 tarihi ile 15 Nisan 2016 tarihi arasında başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvurular, Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)
İlanın tam metnini incelemek için Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 17:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE