Aydın Büyükşehir Belediyesi Mezuniyet Şartsız Destek Personeli Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi mezuniyet şartı olmadan işçi personel alımı yapacağını yayımladı. Ayrıca KPSS Şartı'da aranmıyor. İşte şartlar.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Mezuniyet Şartsız Destek Personeli Alımı

Türkiye iş kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alımı gerçekleştirecek. Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere mezuniyet şartı olmadan 4 kişilik boş kadro ile Destek Personeli ( Yardımcı Eleman ) alımı yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Aydın Büyükşehir Belediyesi alımını yapacağı destek personeli pozisyonu için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş ve 50 yaşından büyük olmamak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Aydın merkez de ikamet ediyor olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan 23 Temmuz 2019 tarihinde yayımlanmış olup adaylar başvurularına 24 Temmuz 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve 2 gün içerisinde en geç 26 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, adli sicil kaydı ile birlikte şahsen belediyeye yapılması gereklidir. İlanın tam metni için aşağıdaki bağlantı kullanılabilir.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE