Ankara'da Belediye KPSS'siz İşçi, Şoför ve Büro Memuru Alıyor

Ankara'da bulunan Elmadağ Belediyesi bünyesindeki personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda belediye personel alımı yapacağını ifade etti. İşte Şartlar

Ankara'da Belediye KPSS'siz İşçi, Şoför ve Büro Memuru Alıyor

Yeni Belediye personel alım ilanı yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre belediyelere personel alımı yapılacak.Yayımlanmış olan duyuruya göre Ankara ilinde hizmet veren Elmadağ Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve alanlarda kamu personeli alacağını belirtti. Bu bağlamda ilan hakkında detayları sizlerle haberimizde paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Pozisyonlar Neledir?

Ankara Elmadağ Belediyesi Daimi olarak çalışacak 5 Büro Memuru, 2 Şoför ve 4 Beden işçisi alınacak. Adayların haftalık çalışma süreci en az 45 saat olarak belirtildi.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Ankara Elmadağ İlçesinde İkamet Ediyor olmak,
  • Görevini yerine getirmesinde herhangi bir sağlık problemi olmamak 

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 23 Temmuz 2019 tarihi itibari ile başlayabikecekler. Başvurular en geç 25 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecek olup başvurular şahsen CV ve Kimlik Fotokopisi ile birlikte Elmadağ belediyesine yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

YORUM EKLE