Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Ülke genelinde artan işsizlik sorunu, birçok insanı sokaklara dökmüştür. Öncelikli olarak belediyelerden yapılan iş talepleri ardından kendisini özel sektöre yöneltmiştir. Yapılan bu talepleri göz ardı etmeyen Ankara Büyükşehir Belediyesi, halka istihdam imkanı sunmak için birçok çalışma yapmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016
Ülke genelinde artan işsizlik sorunu, birçok insanı sokaklara dökmüştür. Öncelikli olarak belediyelerden yapılan iş talepleri ardından kendisini özel sektöre yöneltmiştir. Yapılan bu talepleri göz ardı etmeyen Ankara Büyükşehir Belediyesi, halka istihdam imkanı sunmak için birçok çalışma yapmaktadır. Gerek belediye bünyesinde gerekse belediyeye bağlı olarak çalışan şirketlerde yapılacak olan personel alımları 2016 yılı boyunca sürecek. Her geçen gün hizmetlerini artıran Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşecek olan personel eleman alımlarının bir kısmı sözleşmeli memur ve taşeron işçilere yönelik yapılacakken bir kısmı da kadrolu memur alımları ile gerçekleşecek.

Sadece Ankara merkezinde değil, tüm illere yönelik personel alımları gerçekleşecektir. Ankara Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları tarafından güncel birşekilde yayınlanan iş ilanlarına baktığımız zaman işçi ve şoför alımlarının sayısının fazla olacağı düşünülmektedir. Yapılan alt yapı ve yol çalışmalarında kullanılacak iş makinalarına uygun belgelere sahip kişiler bu alımlardan çokça faydalanabilecekler. Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016 yılında taşeron işçilerin de yüzünü güldürecek. Taşeron olarak çalışmakta olan kişilere yeni kadro umutları doğarken, boşalacak olan kadrolara da yeni taşeron işçiler alınması kararlaştırılmaktadır. İşçi alımlarının yanı sıra zabıta memuru alımlarının sayısı da bir hayli fazla olacaktır. Çünkü hem yapılan hizmetlerin kontrol ve komuta edilmesi hem de faaliyet gösteren firmaların denetlenmesi açısında zabıta memurlarına ola ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

NOT: Bu bir iş ilanı değildir sadece sizleri bilgilendirmek amaçlıdır. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Herhangi bir bağlantısı yoktur. Belediye ye giderek iş sormayınız. Yazımızın yayınlanma sebebi bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir açık pozisyon oluşma sonucunda sitemizden takip edebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 10:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
habil eser
habil eser - 4 yıl Önce

E sınıfı ehliyetimle otobüs şoförü olarak çalışmak istiyorum 05072112728numaram ssrc pisko teknik var

Asunan beyazgül
Asunan beyazgül - 4 yıl Önce

Çaycılik yapmak istoyomrum

nurgül küpeli
nurgül küpeli - 4 yıl Önce

ikram ve cay servisinde calışabilirim

Muhammet durum
Muhammet durum - 4 yıl Önce

E sınıf ehliyetim var soförlügüm güzel iş ariyorum

Bayram
Bayram - 4 yıl Önce

Bir sürü açıga alınanlar var işsizleri biran önce açıkkalan bölümlere yerleştirmeliler iki aydır iş arıyorum herkez ölmüş eşek arıyor nerdeyse sadece yolparanı vereyim iş gelgit diyecek

İlker
İlker - 4 yıl Önce

Elektrik mekanik konusunda 24 yıllık tecübeliyim Ankaralıyım belediye bünyesinde çalışmak isterim. Saygılar

nurettin çilali
nurettin çilali - 4 yıl Önce

e sınıfı ehliyetim src ve pisk.tekn. belg. var uygun görülen departmanda ve şoför lük işlerinde çalışabilirim

Mesut
Mesut - 4 yıl Önce

Temizlikde çalışabilirim acil işe ihtiyacım var