Ağrı Belediyesi 43 Memur Alımı Yapacak!

Ağrı Belediyesi tarafından yayımlanan bildiri de sayısal verilere göre toplam 43 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alımlar ne zaman?

Ağrı Belediyesi 43 Memur Alımı Yapacak!

Faaliyetlerini sürdürmekte olan belediyeler açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bilindiği üzere belediye memur alımlarında ilanlar belediye tarafından belirlenmekte ve kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı ya da İŞKUR aracılığı ile duyurulmaktadır.

Ağrı Belediyesi tarafından ilan edilmiş olan bildiriye göre belediyenin toplam 43 kişilik memur alımı yapacağı görülmektedir. Üstelik hangi pozisyonlar için kaç memur alımı yapılacağı da biliniyor. Ancak yayımlanan bildiri sadece sayısal verilerden ibaret peki bunun anlamı nedir?

BİLDİRİ YAYIMLANDI ANCAK...

Ağır Belediyesi tarafından yayımlanan bildiride çeşitli kadrolar için toplam 43 kişilik memur alımı ihtiyacının olduğu ve 43 memur alımı yapılacağı görülmektedir. Ancak Ağrı Belediyesi tarafından ilan edilmiş bu bildiri sadece pozisyon ve sayılardan ibaret yani alımlar hakkından et bir bilgi ve tarih yok.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

Avukat (1 Personel), Ayniyat Memuru (1 Personel), İnşaat Mühendisi (2 Personel), Harita Mühendisi (1 Personel), Şehir Plancısı (1 Personel), İnşaat Teknikeri (2 Personel), Programcı (1 Personel), Kimyager (1 Personel), Zabıta Memuru (5 Personel)), Veteriner Hekim (1 Personel), Memur (5 Personel), Ölçü Ayar Memuru (1 Personel), İtfaiye Eri (4 Personel), Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (4 Personel), Bilgisayar İşletmeni (1 Personel), Muhasebeci (1 Personel), Mutemet (1 Personel), Sivil Savunma Uzmanı (1 Personel), Mimar (1 Personel), Veznedar (2 Personel), Tahsildar (2 Personel), Evlendirme Memuru (1 Personel), Belediye Trafik Memuru (1 Personel), Elektrik Teknisyeni (1 Personel), Kaloriferci (1 Personel)

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Ağrı Belediyesi tarafından personel alımı yapacağı duyurusu yapılmış oldu. Her hangi bir açıklama olmadığı için alımların 2017/1 merkezi yerleştirme atamasında yapılması beklenmektedir. Ağrı Belediyesinden duyuru gelirse açıklama yapılacaktır.

BELEDİYE MEMUR ALIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE