Adana Seyhan ve Kastamonu İnebolu SYDV8 Büro Görevlisi, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, İşçi Alacak

Kamuya bağlı olarak Adana-Seyhan ve Kastamonu-İnebolu Aile ,Çalıma ve Sosyal Güvenli müdürlüklerinde SYDV büro elemanı alımı yapılacaktır.Detaylar haberimizdedir.

Adana Seyhan ve Kastamonu İnebolu SYDV8 Büro Görevlisi, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, İşçi Alacak

Kamuya bağı kurumlar arasında yer alan SYDV’ler Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak valilik ve kaymakamlıklarda görev yapmaktadır. Türkiye’de birçok ilde ve ilçede faaliyet gösteren bu kurumlara ise farklı pozisyonda personel alımları devam etmektedir. Bu kapsamda yeni yayınlanan SYDV alım ilanlarında Adana Seyhan SYDV1 büro görevlisi ve Kastamonu İnebolu SYDV ise 3 işçi alımı gerçekleştireceğini duyurmuştur.

Adana Seyhan SYDV Büro Görevlisi Alımı

Adana Seyhan SYDV tarafından 1 büro görevlisi alımı yapılacak olup buna göre adayların Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmaları yani Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmeleri, en az 4 yıllık ekonomi ve finans, muhasebe ve finans yönetimi lisans bölümlerinin birinden mezun olmaları, aktif olarak ehliyetli araç kullanabiliyor olmaları, vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları, 2018 veya 2019 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak,

Sosyalyardım ve inceleme görevlisi alımı için ise en az 4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarının Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler veya istatistik ve ekonometri veya halkla ilişkiler ve tanıtım, insan kaynakları yönetimi bölümlerinden mezun olmak, 2018 veya 2019 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmakilgili yerde ikamet ediyor olmak, aktif araç kullanabiliyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru için https://basvuru.seyhansydv.gov.tr adresinden ilgili yerleri doldurarak online başvuru yapmanız mümkündür.

Kastamonu İnebolu SYDV İşçi Alımı

Vakıf tarafından yapılacak alımda 2 temizlik işçisi ve 1 şoför alımı gerçekleştirilecek olup adayların Türk vatandaşı olma, kamu haklarından mahrum olmama, şoförlük için erkek adayların B sınıfı ehliyete sahip olması, en az ilkokul mezunu olması, İŞKUR’a kayıtlı olması, seyahat engeli bulunmaması, İnebolu ilçesinde ikamet ediyor olması gibi genel ve özel şartları sağlaması gerekmektedir. İlgili başvuru için tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum - 2 yıl Önce

İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum