Adana Ceyhan Belediyesi Mezuniyet Şartsız Personel Alımı 2019

Adana Ceyhan Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Farklı pozisyonlarda 75 kişi alınacak. Şartlar ve diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır.

Adana Ceyhan Belediyesi Mezuniyet Şartsız Personel Alımı 2019

Adana Ceyhan Belediyesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için farklı alanlarda 75 kişilik personel alımı yapacağını belirtti. Bu kapsamda Adana Ceyhan Belediyesi İnşaat İşçisi, temizlik Personeli, Beden İşçisi ve Şoför pozisyonlarda alım gerçekleştirecek.

İLANIN DETAYLARI:

Çalışma Adresi: Adana Ceyhan Belediyesi Mücavir olan sınırları içerisinde.

Çalışma Saati: Günlük 7,5 saat

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adana Ceyhan Belediyesi adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Belediyeye başvurular 02 Ekim 2019 tarihinde başlamış olup adaylar başvurularını en geç 07 Ekim 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir .Başvurular Konaklıoğlu Mah. Dr.Mahir Alp Boydak Bulvarı No: 58 Ceyhan/ADANA adresine istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER:

  • Nüfus Cuzdanı Fotokopisi,
  • Adli Sicil Belgesi,
  • Askerlik Durumu Belgesi,
  • Sağlık raporu,
  • İkametgah Belgesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmety  yüceler
ahmety yüceler - 1 yıl Önce

iş istiyorum