9 Belediye 43 Diş Hekim, Şoför ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak

9 Belediye 43 diş hekimi,şoför ve temizlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ve alımlar İŞKUR üzerinden olacaktır. Detaylar haberimizdedir.

9 Belediye 43 Diş Hekim, Şoför ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak

Eylül ayının ikinci haftasında belediyelere personel ve işçi alımları da devam ediyor. Bu kapsamda bugün yayınlanan yeni ilanlarda 9 belediye kapsamında diş hekimi, şoför ve temizlik personeli kadrolarında toplamda 43 kişi istihdam edilecektir. Buna göre alım yapacak olan belediyeler ve alım yapılacak olan kadrolar şu şekildedir.

  • Çanakkale Kepez Belediyesi 2 temizlik işçisi,
  • İstanbul Fatih Belediyesi 7 kamyon arkası işçisi ve 3 çöp kamyonu şoförü,
  • İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 1 diş hekimi, 1 pedodontist diş hekimi,
  • Karabük Belediyesi 1 ağır vasıta şoförü,
  • Kastamonu Doğanyurt Belediyesi 1 şoför,
  • Bursa Osmangazi Belediyesi 15 katı atık personeli,
  • Rize İkizdere Belediyesi 1 inşaat ustası, 1 greyder operatörü, 1 temizlik görevlisi,
  • Mersin Büyükşehir Belediyesi 1 şoför, 1 makine mühendisi, 6 vasıfsız işçi alımı yapacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

9 belediye kapsamında yapılacak olan alımda toplamda 43 kişi istihdam edilecek olup adayların sağlaması gereken başvuru şartları bulunmaktadır. Buna göre adaylardan en az öğrenim şartını sağlama, ilgili kurumun çalıştığı ilde ikamet ediyor olma, ilgili belge ve sertifikalar sahip olma, istenilen deneyimi bulundurma, belirtilen yaş aralığında olma gibi özel şartlar ve genel alım şartlarını sağlama şeklinde bir başvuru şartı sunulabilmektedir. Bu noktada farklı meslek gruplarında farklı başvuru şartları yer almaktadır.

Başvuru Şekli

İlgili ilanlara başvuruların bir kısmı ilanlarda adaylardan istenen belgelerin temini ile belediyelere şahsen yapılmakta olup bir kısmı ise belediye tarafından belirtilen adrese posta yolu ya da internetten online olarak gerçekleşmektedir. Buna göre ilgili ilanlara ve istenilen belgelere ulaşmak ve başvuru yapmak için https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresinden her ilana kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 21:17
YORUM EKLE