8 belediye KPSS Şartsız 99 Personel Alımı Yapacak!

İŞKUR üzerinden KPSS şartsız değişik kadrolarda 8 belediye toplamda 99 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.İşte başvuru detayları.

8 belediye KPSS Şartsız 99 Personel Alımı Yapacak!

Mart ayının da sonuna yaklaşırken kamu kurum ve özel sektör alımları nisan ayı ortasına kadar devam ediyor. İŞKUR üzerinden 8 belediye tarafından yayınlanan yeni ilanlarda temizlik görevlisi başta olmak üzere farklı kadrolarda toplamda 99 personel alımı yapılacağı açıklanmış olup bu doğrultuda belediyeler ve son başvuru tarihleri şu şekildedir:

Çanakkale Ezine Belediyesi Kale Pers. Ltd. Şti. 10.04.2020

Şırnak Uzungeçit Belediyesi Per. San. Tic. Ltd. Şti. 31.03.2020

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi MED Kentsel ve Sosyal Hiz. San. Tic. A.Ş. 31.03.2020

İzmir Tire Belediyesi Per. A.Ş. 31.03.2020

Yalova Koru Belediyesi Per. Ltd. Şti. 01.04.2020

Kırklareli Ahmetbey Belediyesi Per. Hizm. Ltd. Şti. 02.04.2020

Çorum Oğuzlar Belediyesi Personel Ltd. Şti. 30.03.2020

Bursa Osmangazi Belediyesi Per. A.Ş. 03.04.2020 tarafından alımlar yapılacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İlgili alımlar dahlinde Uzungeçit Belediyesi 11 temizlik işçisi, Ezine Belediyesi 1 sulama montaj işçisi, Diyarbakır Belediyesi 70 biyosidal uygulayıcısı, Tire Belediyesi 1 operatör, 1 sıhhi tesisatçı, 2 büro işçisi, Koru Belediyesi 1 büro personeli, Ahmetbey Belediyesi 1 temizlik görevlisi, Oğuzlar Belediyesi 1 şoför, Osmangazi Belediyesi 10 çöp personeli alımı yapacak.

Adayların genel olarak ilana göre değişen başvuru şartlarını sağlaması gerekmekte olup bu şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olmak, bazı ilan şartların göre ilgili il veya ilçede ikamet etmek, mesleğe göre değişen şartlar arasında ise istenen sertifika ve belgelere sahip olma şartlarını sağlamak yer almaktadır.

Başvuru Şekli Nasıl?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ve 8 belediye tarafından toplamda 99 personel alımını içeren ilanlara başvuru yapmak isteyenler https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresinden ilgili belediye isimlerine göre başvuru şeklini ve diğer detayları görüntüleyerek başvuru yapabilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İzzetkurt
İzzetkurt - 5 ay Önce

İbbm