60 KPSS Puanı İle 40 Zabıta Memuru Alım İlanı DPB'de Yayımlandı!

Yayımlanmış olan ilana göre kamuya yeni ilan yayımlandı. Buna göre belediye 40 kişilik boş kadro ile Zabıta Memuru alımı yapacağını belirtti. Başvuru yapacak adaylar için detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte başvuru şartları ve başvuru tarihleri şöyledir.

60 KPSS Puanı İle 40 Zabıta Memuru Alım İlanı DPB'de Yayımlandı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Arnavutköy Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alım alanları ile 40 kişilik boş kadro ile Zabıta memuru alımı yapacağını belirtti. Buna göre Arnavutköy Belediyesi 657 Sayılı Devlet memurları kanununa göre istihdam edilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı puan durumuna göre alım yapacak.

LİSE, ÖN LİSANS VE LİSANS MEZUNLARI BAŞVURU YAPABİLECEK!

Yayımlanan ilana göre Arnavutköy Belediyesi 40 kişilik boş kadro ile, Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu alım yapacak. Buna göre Arnavutköy Belediyesi Lise mezunu 15, Ön Lisans Mezunu 15 ve Lisans Mezunu 10 Zabıta memuru alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Buna göre Arnavutköy Belediyesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar içni askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartları aranacaktır.

Ayrıca özel olarak ise, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise Mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Daha önce çalışılan Kamu Kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, Yapılacak sınav tarihi itibari ile henüz 30 yaşından büyük olmamak, Erkek adaylar için 167 cm ve bayan adaylar için 160 cm boyundan kısa boylu olmamak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adyalar, başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleleri gerekmektedir. Buna göre başvurular son başvuru günü en geç 17:00 a kadar Arnavutköy Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında yapılan hiçbir başvuru kabul edilmeyecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam metni

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 01:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan KAPTAN
Hakan KAPTAN - 2 yıl Önce

Kardeşim ilan yayınlıyorsun ilanın süresi çoktan geçmiş sen daha yeni paylaşıyorsun.

mustafa yıldız
mustafa yıldız @Hakan KAPTAN - 2 yıl Önce

aralık diyo kasımdayız !

Mathilda26
Mathilda26 - 2 yıl Önce

P3 73 gelir mi sizce

Yeşim
Yeşim - 2 yıl Önce

İlanin tarihi geçemez çünkü 2018 kpss sınavından 60 alan diyo ve daha aralık ayına girmedik nasıl ilanın tarihi geçmiş oluyor anlamadı

hasan
hasan - 2 yıl Önce

teslim edilicektir diyo arnavut belediyesinede neler istiyo onlar yazmıyor ki belgeler bilen biri var mı