6 İlde SYDV En Az KPSS Şartı ile 6 Büro Görevlisi, İşçi ve Sosyal İnceleme Görevlisi Alacak

İŞKUR üzerinden 6 ilde KPSS şartız çeşitli kadrolarda personel alımları yapılacaktır. SYDV personel alımları kadro dağılımları ve alım yapacak iller haberdedir.

6 İlde SYDV En Az KPSS Şartı ile 6 Büro Görevlisi, İşçi ve Sosyal İnceleme Görevlisi Alacak

Ekim ayının ikinci haftasında kamu kurum ve kuruluşlarının personel alımları devam ederken yeni yayınlanan ilanlarda da SYDV kapsamında toplamda 6 personel alımı gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Buna göre alım yapacak olan SYDV’ler ve son başvuru tarihleri şu şekilde açıklanmıştır.

  • Ordu Ünye SYDV 09.10.2019
  • Sivas Suşehri SYDV 11.10.2019
  • Konya Hüyük SYDV 14.10.2019
  • Kırşehir Akpınar SYDV 09.10.2019
  • Bitlis Tatvan SYDV Pers. Alımı 16.10.2019
  • İzmir Karşıyaka SYDV 12.10.2019

Başvuru Şartları Nelerdir ?

Toplamda 6 personel alımı yapılacak olup Ordu Ünye SYDV 1 büro görevlisi, Sivas Suşehri SYDV 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, Konya Hüyük SYDV 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, Kırşehir Akpınar SYDV 1 büro memuru, Bitlis Tatvan SYDV 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve İzmir Karşıyaka SYDV1 temizlik işçisi alımı yapılacaktır.

Adayların sağlaması gereken şartlar ilanda yer alan pozisyona göre değişiklik göstermekle birlikte en az öğrenim şartını sağlama şartı ile ilgili yaş aralığında olma, bazı ilanlarda en 60 KPSS puanına sahip olma, ilgili belge ve sertifikalara sahip olma gibi çeşitli özel şartlar aranmaktadır.

Başvuru Şekli

İlgili SYDV alımlarına başvurmak isteyen adayların ilanlarda yer alan belgeler ile kurumlara şahsen yapılması gerekmekte olup ilanlara ve ilanlarda yer alan belgelere ulaşmak için: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE