5 SYDV Kapsamında 11 Büro Personeli ve Diğer Kadrolarda Alım Yapılacak

Eylül ayı içerisinde SYDV kapsamında toplamda 11 personel alımı yapılıyor.Alım yapılacak iller ve başvuru koşulları hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

5 SYDV Kapsamında 11 Büro Personeli ve Diğer Kadrolarda Alım Yapılacak

Eylül’ün ikinci haftası içerisinde olduğumuz şu günlerde kamu kurum ve kuruluşlarının personel alımları devam ederken yeni yayınlanan ilanlarda da SYDV kapsamında toplamda 11 personel alımı gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Buna göre alım yapacak olan SYDV’ler ve son başvuru tarihleri şu şekilde açıklanmıştır.

  • Manisa Yunusemre SYDV 11.09.2019
  • Tunceli Nazımiye SYDV 12.09.2019
  • Burdur Yeşilova SYDV Pers. Alımı 13.09.2019
  • Ağrı Hamur SYDV Pers. Alımı 13.09.2019
  • Burdur Ağlasun SYDV Pers. Alımı 12.09.2019

Burdur Ağlasun SYDV Alımı

İlgili Burdur Ağlasun SYDV alımında 1 büro personeli alımı yapılacak olup adaylardan istenen şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, medeni ve hukuki haklardan mahrum olmamak, 18 yaşından büyük ve 50 yaşından küçük olmak, TCK 53. Madde gereğini sağlamak, göreve özel eğitim, yaş, tecrübe ve diğer özel şartları sağlamak, büro yönetimi ön lisans mezunu olmak, iyi derecede Word ve Excel kullanmak, aktif sosyal güvencesi olmamak, son 6 ay ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak şartlarının sağlanmasını istemektedir.

Ağrı Hamur SYDV Alımı

Ağrı Hamur SYDV kapsamında 2 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Buna göre adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

  • Üniversitelerin herhangi bir bölümün 4 yıllık lisans mezunu olmak
  • Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,
  • Vakfın Bulunduğu Hamur İlçesi sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak vebunu Nüfustan alınacak belgeyle belgelendirmek
  • En az B sınıfı sürücü belgesi bulunması
  • ÖSYM tarafında yapılan 2018-2019 yılı geçerli KPSS sınavında KPSSP3 puan tütünde enaz 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Burdur Yeşilova SYDV Alımı

İlgili alımda 3 geçici personel alınacak olup adayların sağlaması gereken şartlar arasında en az lise mezunu olmak, yaşlı bakım projesi kapsamında çalışabilecek nitelikte olmak, ilçe sınırlarında ikamet etmeyi kabul etmek, en az B sınıf ehliyete sahip olmak şartları aranmaktadır.

Tunceli Nazımiye SYDV Alımı

SYDV kapsamında 4 temizlik görevlisi alımı yapılacak olup adayların Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, bayan olmak, 18 yaşından büyük olmak, geriatri mezunu ya da en az lise mezunu olmak, engelli ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmak, en az altı aydır ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Manisa Yunusemre SYDV Alımı

İlgili alım kapsamında 1 koordinatör alımı yapılacak olup adayların Türk vatandaşı olmak, 18 yaşında büyük 50 yaşından küçük olmak, erkekler için askerlik ile ilgisi olmamak, en az lise mezunu olmak, sosyal projelerde deneyim sahibi olmak şartları aranmaktadır.

İlgili tüm ilanlara ulaşmak ve başvuru detayları için: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 21:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum - 2 yıl Önce

İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum

İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum - 2 yıl Önce

İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum

Sınıf öğretmeni
Sınıf öğretmeni - 2 yıl Önce

İkamet şartı tamamen kaldırılmalıdır