4000 TL Maaş İle Belediyeye Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Meram Belediyesi bünyesine zabıta memuru alacak. Başvurularda son güne geldik. İşte detaylar.

4000 TL Maaş İle Belediyeye Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

Meram Belediyesi bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere farklı eğitim seviyelerinde Zabıta Memuru alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Meram Belediyesi 10 memur alacak. Başvurularda son günlere geldik. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak. İşte detaylar.

10 ZABITA MEMURU ALINACAK!

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Meram Belediyesi zabıta memuru alımına henüz başvuru yapmamış olan adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel olarak ise 2018 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans mezunları için P93 ve Lisans mezunlarından P3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Ayrıca, Erkeklerde 167cm ve Kadınlarda 160cm boyundan kısa boylu olmamak, Sınav tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR

Meram Belediyesi memur alımı başvuruları 21 Eylül 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 25 Eylül 2020 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular istenen belgeler ile birlikte belediyeye yapılacak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

1. Başvuru Formu ile başvuruda bulunulacaktır. (Başvuru Formu, Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden yada Belediyemizin www.meram.bel.tr internet adresinden temin edilebilecektir.) Başvuru formuna ayrıca aşağıdaki belgeler eklenecektir.

2. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir),

3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir),

4. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir),

5. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin internet sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

6. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı,

7. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı,

8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir),

9. Son altı ay içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE