3 Belediye En Az İlköğretim Mezunu 36 Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinden 3 farklı ilde en az ilkokul mezunu belediye işçisi alım ilanı yayımlandı.Albel,Bozkurt ve Beyköy belediyeleri çeşitli kadrolarda işçi alımı yapacaktır.

3 Belediye En Az İlköğretim Mezunu 36 Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinden bugün itibari ile yayınlanan yeni ilanlarda 3 farklı belediye tarafından farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere toplamda 36 personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Buna göre ilgili alımı gerçekleştirecek olan belediyeler Antalya Albel Belediyesi, Düzce Beyköy Belediyesi VE Kastamonu Bozkurt Belediyesi şeklinde yer almıştır. İlgili kadrolara yapılacak olan alımlarda adayların sağlaması gereken şartlar şu şekilde belirtilmiştir.

Antalya Albel Belediyesi İşçi Alımı

Antalya Albel Belediyesi 15 işçi alımı gerçekleştirecek olup başvurmak isteyen adayların sağlaması gereken şartlar arasında şunlar yer almaktadır.

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını aşmış olmak, herhangi bir suçtan sabıkası olmamak, görevini yapmaya engel durumu olmamak, akıl sağlığı yerinde olmak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak, Alanya’da ikamet ediyor ya da ikamet etmiş olmak, emeklilik, malul aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır. İlgili ilan için tıklayınız.

Kastamonu Bozkurt Belediyesi

İŞKUR üzerinden yayınlana ilanlarda Kastamonu Bozkurt Belediyesi tarafından 6 personel istihdam edilecek olup adaylar inşaat kalfası, kamyonet şoförü ve su arıza işçisi olarak görev yapacaktır. Buna göre adayların sağlaması gereken şartlar kadrolara göre değişmekte olup ilgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Düzce Beyköy Belediyesi Alımı

Düzce Beyköy Belediyesi 6 temizlik işçisi, 4 beden işçisi, 5 büro işçisi, 2 şoför ve 1 operatör alımı yapacaktır. İlgili ilana göre adayların kadrolara uygun şartları sağlamak zorundadır. İlana ulaşmak, kadrolara göre başvuru şartlarına ulaşmak için tıklayınız.

YORUM EKLE