2 Belediye Başkanlığı 90 Kamu Personeli Alıyor!

Menemen Belediye Başkanlığı ve Kangal Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 90 kamu personeli alımı yapıyor.

2 Belediye Başkanlığı 90 Kamu Personeli Alıyor!

Ülkemizin dört bir yanında bulunan belediye başkanlıkları açık pozisyonları için geçici ve daimi olmak üzere farklı statülerde kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir. Belediye başkanlıklarının kamu personeli ilanı kurum tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna İŞKUR ya da Devlet Personel Başkanlığı üzerinden duyurulmaktadır.

İŞKUR üzerinden yayımlanan belediye başkanlıkları ilanlarına bakıldığında toplam 2 belediyenin 90 kişilik kamu personeli alımı yaptığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor ve aranacak olan şartlar nedir.

BELEDİYE ve POZİSYONLAR

MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 
Bahçıvan - 74 Personeli

KANGAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Beden İşçisi - 16 Personel

Yukarıda hangi belediye başkanlığının, hangi pozisyon için kaç kişilik kamu personeli alımı gerçekleştireceği belirtilmiştir. Buna göre 90 kişilik kamu personeli alımı yapılmakta olup alınacak personeller geçici süreli olarak istihdam edecektir. Peki aranan şartlar nedir.

ARANACAK ŞARTLAR

Menemen Belediye Başkanlığı, bahçıvan kadrosu için Proje Yönetimi Eğitim Sertifikası ,Hijyen ve Sanitasyon Eğitim Sertifikası, Temel Bahçıvanlık Eğitim Sertifikası ve  Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının dördüne  birden sahip olma şartı aranmaktadır. Adaylar 5 ay 29 gün süre ile çalışacaktır.

Kangal Belediye Başkanlığı beden işçisi alımında her hangi bir şart aranmamaktadır. Adayların tümü başvuru yapabilmektedir ve geçici sürenin ne kadar olduğu hakkında da bilgi verilmemiştir.

BAŞVURULAR

Menemen Belediye Başkanlığı ve Kangal Belediye Başkanlığı 90 kamu personeli alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların 13 Ekim 2017 tarihine kadar belediyenin bulunduğu bölgedeki İŞKUR'a giderek müracaatlarını yapması gerekmektedir.

DİĞER BELEDİYE İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
tvfk
tvfk - 3 yıl Önce

Beden işçisi nasil bi tanim insani acidan üzüntü verici
Bu kadronun adi deyistirilmeli