Yozgat Özükavak Belediyesi Kadrolu Personel Alımı

Yozgat Özükavak Belediyesi personel ihtiyacı için alım duyurusu yayımladı. Duyuruya göre adaylar kadrolu olarak alınacak. İşte başvuru şartları ve kadro bilgileri.

Yozgat Özükavak Belediyesi Kadrolu Personel Alımı
Yozgat Özükavak Belediyesi 13 Nisan 2017 tarihli Devlet personel başkanlığında bir alım duyurusu yaptı. Yozgat Özükavak Belediyesi bünyesindeki personel eleman ihtiyacını karşılamak amaçlı aşağdaki pozisyonda 1 kişilik kadro ile alım yapacak. Alımlar Kadrolu işçi statüsünde yapılacaktır. İlan ile ilgili ilgilenenler, Yozgat Çalışma İş Kurumu ilanlarını takip edebilirler. Ayrıca, Yozgat Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır. Kura çekiminini sonucunda ise adaylar Mülakat sınavına çağırılacaktır. 

Alım Yapacak Kurum : Özükavak Belediye Başkanlığı
Personel Sayısı : 1
Alınacak Kadro : Mezarlık Görevlisi

Bu kadroya başvuru yapacak adaylar, bu meslekte çalışmak için belgesi olmalı ve Bilgisayar sertifikalı olmalıdır. Bunun dışında, Çizim- Solid-WORKS Eğitimi almış olmalı, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve en çok önlisansm ezunu olmak şartları aranır. Adaylar bu şartları belgelendirmek sureti ile Özgeçmişini kuruma teslim edeceklerdir. Gerçeğe aykırı belge sunan adayların başvuruları iptal edilerek kura çekimine tabi tutulmayacaktır.

YORUM EKLE