TESKİ KPSS 60 Puan İle Memur Alımı Başvurusu Başladı!

Kamuya memur alımı için başvurular başladı.TESKİ iki farklı alanda 10 Memur alacak. Kontenjan bilgisi, Şartlar ve Başvuru detayları haberde.

TESKİ KPSS 60 Puan İle Memur Alımı Başvurusu Başladı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi başvuruları başladı. Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda memur alımı yapacak. Bu kapsamda başvuru süreci Bugün başlamış olup adayların başvuru için istenen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. 

İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilan ve başvurular hakkında bilgi vereceğiz.

10 Memur Alımı Başvurusu Başladı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ tarafından memur alımları " 2 Veznedar ve 8 Düz Memur " kadrolarında gerçekleştirilecek. İlan 12 Ekim 2023 tarihinde duyurulmuştu ve başvurular Bugün ( 20 Kasım 2023 ) itibari ile başladı. Başvurular sadece İstenen belgelerle ve Başvuru formu ile gerçekleştirilecek. 

Başvuru Tarihleri: 20 - 24 Kasım 2023

Şahsen Başvuru Adresi: Atatürk Mahallesi 57. Alay Caddesi No:6 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası  Kat:4

Elektronik Başvuru Adresi[email protected]

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

1. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

2. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya E-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Genel Müdürlüğümüzce tasdik edilebilir.),

3. Yabancı Okul Mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Genel Müdürlüğümüzce tasdik edilebilir),

4. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama barkotlu bilgisayar çıktısı,

5. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

6. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

7. Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

8. Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe.(Her aday şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabilecektir.)

Başvuru Formu Yayımlandı!

Adaylar başvuru içi yukarıdaki belgelere ek olarak Başvuru Formunu eklemeleri gereklidir. Aşağıdan Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca  adayların Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir.

Veznedar ve Düz Memur Alımı başvuru şartları için ve İlanın tam metni için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/tekirdag-buyuksehir-belediyesi-teski-60-kpss-ile-memur-alimi-h45265.html

YORUM EKLE