Tarsus Belediyesi 120 İşçi Alımı Yapacak

Tarsus Belediyesi 120 İşçi Alımı Yapacak.İşçi alımı detaylarını ve hangi alanlarda işçi alımı yapılacağını sitemizden öğrenebilirsiniz.Başvuruların nereden yapılacağını bulabilirsiniz.

Tarsus Belediyesi 120 İşçi Alımı Yapacak

Tarsus belediyesi tarafından gerçekleştirilen alımda farklı kadrolarda 120 geçici işçi alımı gerçekleştirilecektir. Toplamda 120 kişinin istihdam edileceğini açıklayan Tarsus Belediyesi tarafından beden işçisi, kamyon şoförü, marangoz, inşaat işçisi gibi çok farklı kadrolarda alım gerçekleştirilecektir. Kadro sayısı ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar ise haberin devamında yer alıyor.

Detaylar ve Başvuru Şartları Nelerdir?

İlgili kadrolara başvurmak isteyen adaylar, 27 Mayıs 2019 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ve/veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmektedir. İlan edilen kadrolara ilişkin detaylar ise şu şekildedir:

  • Şoför olarak 3 geçici işçi,
  • 2 geçici Elektrik kaynakçısı,
  • 2 geçici marangoz,
  • 1 geçici silindir operatörü,
  • 2 geçici inşaat teknikeri,
  • 103 geçici benden işçisi,
  • 7 geçici kamyon şoförü şeklinde ilan edilmiştir.

İlan edilen kadrolara ilişkin şartlarda adayların, T.C. vatandaşı olma, kamu haklarından yoksun olmama, teknikerlik kadrosunda KPSS P94 puan türüne sahip olma, silindir operatörü için ilgili aracı kullanım belgesine sahip olma gibi özel ve genel şartları sağlamaları gerekmektedir. Adaylar geçici işçi alımı kapsamında istihdam edilecek olup 5 ay 29 ay görev alacaklardır.

Belediye tarafından toplamda, 103 beden işçisi, 7 kamyon şoförü, 3 şoför, 2 elektrik ark kaynakçısı, 2 marangoz, 1 silindir operatörü ve 2 inşaat teknikeri olmak üzere toplamda ise 120 kişi alınacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gökhan tutkun yeşil mahalle 4217 n  18 işistiyorum
gökhan tutkun yeşil mahalle 4217 n 18 işistiyorum - 3 yıl Önce

acil işe ihtiyacim var

mehmet dedemen
mehmet dedemen - 2 yıl Önce

nerede ve nezaman noter huzurunda çekim yapılacak.

Mehmet akdağ
Mehmet akdağ - 2 yıl Önce

Şöförlük e ehliyetim var