Siirt Belediyesi Büro Memuru ve İşçi Alımı İlanı 2019

Siirt Belediyesi yayımladığı yeni bir ilana göre bünyesine KPSS şartı olmaksızın Büro memuru ve işçi alımı yapacak. Başvuru şartları nedir? Kimler Başvuru Yapabilir?

Siirt Belediyesi Büro Memuru ve İşçi Alımı İlanı 2019

Türkiye İş Kurumu üzerinde yeni bir ilan yayımlandı ve Siirt Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için personel alımı yapacağını ilan etti. Alımlar iki farklı pozisyonda yapılacak. Bu bağlamda toplamda 10 kişilik boşluk ile belediye personel alımları yapılacak olup adaylardan aranacak şartlar ve başvuru bilgileri yayımlanan kılavuzlada belirtilmiştir.

Siirt Belediyesi İŞKUR üzerinde yayımladığı ilana göre 10 kişilik kadro ile 1 Büro Memuru alacağını ve 9 İşçis alımı yapacağını yayımladı. Adayların çalışma şekli belirsiz süreli / daimi olarak yapılacak. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlgili ilana başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar.Bu yönde adaylardan,

  • Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Siirt ili içerisinde ikamet ediyor olmak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Siirt ili içerisinde ikamet ediyor olmak,
  • Büro Memuru için, 35 Yaşını doldurmamış olmak ve Ön Lisans uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik mezunu olmak,
  • İşçi Pozisyonu için Ortaöğretim mezunu olmak ve 48 yaşını tamamlamamış olmak,

Şartları aranacaktır. Adaylar bu nitelikler doğrultusunda başvuru yapabileceklerdir. 

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına 13 Mayıs 2019 tarihi itibari ile başladılar ve en geç 17 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen Belediye ye yapılacaktır.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER:

Adaylardan başvuru esnasında, Belediyeden alınacak başvuru formu, Öğrenim veya çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Yerleşim yeri belgesi, Erkek adaylar için askerliğini gösteriri belge, Adli sicil belgesi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 5 vesikalık fotoğraf ile birlikte başvuru yapılması gerekmektedir.

Büro Memuru Alım İlanı

İşçi Alım İlanı

DİĞER BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI İLANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 15:48
YORUM EKLE