Savur Belediyesi KPSS siz Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Belediye Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayımladı. Farklı kadrolarda olmak üzere KPSS siz Sözleşmeli Personel alımı yapılacak. Başvuru şartları haberde.

Savur Belediyesi KPSS siz Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan Belediye Perosnel Alımı ilanına göre mardin ilinde bulunan Savur Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu kapsamda Belediye 4 kişilik boş karo ile 1 Mimar, 2 Ekonomist ve 1 grafiker alımı yapılacak. 

KADRO DAĞILIMI:

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Belediye adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Başka bir kurumda çalışmıyor olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Herhangi bir terör örgütü üyeliği olmamak şartları  aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular 3 haziran 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 10 haziran 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Savur Belediyesine şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE