Ödemiş Belediyesi 63 Personel Alacak! Başvuru Şartları Neler?

2019 yılı sonuna yaklaşırken Ödemiş Belediyesi 63 işçi alımı yapıyor.İŞKUR üzerinden alımlar yapılacaktır. Başvuru koşulları ve detaylar haberimzidedir.

Ödemiş Belediyesi 63 Personel Alacak! Başvuru Şartları Neler?

2019’un da sonuna yaklaşırken kamu kurum ve kuruluşlarından olan belediyeler de personel alımı için ilan yayınlamaya başladı. Bu noktada İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanında Ödemiş Belediyesi farklı alanlarda olmak üzere toplamda 63 personel alımı gerçekleştirilecek olup adaylar aralık ayı sonuna kadar adaylar başvuru yapabilecektir. İlgili alım için kadrolara ilişkin detaylar, başvuru şartlar ve diğer unsurlar haberimizin devamında yer alıyor.

Kadro ve Başvuru Şartları

Ödemiş Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda toplamda 63 personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu alımda adayların 53’ü beden işçisi olarak görev yapacak iken 10 tanesi de garson olarak istihdam edilecektir. Adaylardan ilgili kadrolar için şu şartları sağlamaları istenmektedir.

En az 6 aydır Ödemiş’te ikamet ediyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ve diğer kalemlerden maaş almıyor olmak, hak kazanmamış olmak, affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak şartlarını yerine getirmeleri istenmektedir.

Başvuru Şekli

İlanda adayların ilgili kadrolara başvurularda bizzat Ödemiş Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne ya da [email protected] adresine yapmaları istenmektedir.

Başvurularda adaylar dilekçe, kimlik fotokopisi, ikametgah ve sabıka kaydı belgelerini kuruma ulaştırmak ve başvurularını bu belgeler ile gerçekleştirmeleri istenmektedir. İlanın süresi ise 30 Aralık 2019 tarihi olup bu son tarihe kadar adayların başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.

YORUM EKLE