Muğla Büyükşehir Belediyesi 96 Personel Alımı - KPSS siz ve 18 yaş Üstü

Muğla Büyükşehir Belediyesi 96 Personel alacak. 18 yaş üstü ve KPSS Şartı olmadan kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 96 Personel Alımı - KPSS siz ve 18 yaş Üstü

Muğla Büyükşehir Belediyesi, hizmet kalitesini daha da yükseltmek ve büyüyen ihtiyaçları karşılamak amacıyla yeni personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Çeşitli pozisyonlarda istihdam etmek üzere yapılacak olan alımlarda, genç ve yetenekli bireylerin belediye kadrosuna katılma fırsatı bulunuyor.

96 Personel Alımı Yapılcak!

Belediye bünyesine en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden işçi alımı yapacak. Söz konusu ilana göre Kontenjan dağılımı ve şartları şöyledir;

Araç Operasyon Sorumlusu Pozisyonuna 5 Kişi Aranıyor

Belediyemiz, taşıt operasyonlarının düzenli bir şekilde yürütülmesini sağlamak üzere 5 taşıt operasyon sorumlusu arayışında. Başvuru yapacak adayların ilgili alanda deneyime sahip olması tercih edilecektir.

Genel Beden İşçisi Pozisyonunda 42 Kişilik Kontenjan

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 42 kişilik genel beden işçisi kadrosuyla ekip çalışmasına önem veren ve fiziksel çalışmaya uygun adayları bünyesine katmayı hedefliyor.

Yolcu Taşıma Şoförü Pozisyonu için 23 Kişi Alınacak

Toplu taşımanın güvenli ve düzenli bir şekilde sağlanması amacıyla 23 yeni yolcu taşıma şoförü alımı yapılacak. Uygun sürücü belgesine sahip adayların başvuruları bekleniyor.

Diğer Pozisyonlar ve Detaylar

Muğla Büyükşehir Belediyesi ayrıca 1 kazık çakma makinası operatörü, 1 oksijen ve elektrik kaynakçısı, 24 temizlik görevlisi için de personel alımı yapacak. Adayların belirtilen yaş aralığında (18 - 35 yaş) olmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları ve Tarihleri

Başvurular 21 - 28 Ağustos 2023 tarihleri arasında kabul edilecektir. Başvurular, Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel LTD adresine şahsen yapılabilir.

Eğitim ve Yaş Şartları

Adaylarda aranan eğitim şartı en az ilkokul mezuniyeti olup, ilgili pozisyonlara göre deneyim talep edilmektedir. Ayrıca başvuru yapacak adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunmaları gerekmektedir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/74359/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-personel-ltd-sti-25-08-2023.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiseli Şahin
Çiseli Şahin - 1 ay Önce

45 olmazmı