Muğla Bodrum Belediyesi 184 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! En Az İlkokul

Muğla Bodrum Belediyesi farklı meslek gruplarından olmak üzere 184 kişilik kadro ile işçi personel alımı yapılacak. En az İlkokul mezunu personel alımı kadroları burada.

Muğla Bodrum Belediyesi 184 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! En Az İlkokul

Bodrum Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre farklı kadrolarda olmak üzere 184 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak. En az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Ayrıca Haftalık 45 saat çalışma ile Daimi statüde işçi alımı yapılacağı bildirildi. Alım yapılacak pozisyonlar şöyledir;

BAŞVURU ALINACAK KADROLAR:

  • 54 Beden İşçisi ( 7 Asfalt, 5 mezar Kazım, 3 Temizlik, 2 İnşaat ve 37 Genel İşçi )
  • 10 Engelli Büro İşçisi,
  • 120 Daimi İşçi ( Belirsiz Süreli ) ( 2 Demirci, 1 yazılım Donanım personeli, 6 Harita Teknikeri, 4 İnşaat Teknikeri, 2 İnşaat Mühendisi, 1 Veteriner Teknikeri, 1 Lastikçi, 2 marangoz, 1 Kaportacı, 1 Klimacı, 1 Sosyolog, 2 Sıhhi tesisatçı, 1 finisher Operatörü, 3 Greyder Operatörü, 5 İş Makinası Operatörü, 9 Ağır Vasıta Şoförü, 6 Tır Şoförü, 2 Traktör Şoförü, 1 traktör Tamircisi, 1 Veteriner, 1 Ziraat Mühendisi, 1 Mimar, 1 Şehir Plancısı, 1 Harita Mühendisi, 20 Güvenlik Görevlisi )

BAŞVURU ŞARTLAR NELERDİR?

Bodrum Belediyesi 184 personel alımı başvuruları için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Bodrum ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Belediye Personel Alımı başvuruları 3 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 11 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Bodrum Belediyesi Çarşı Mahallesi Belediye Meydanı no.1 Bodrum adresine şahsen yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://media.iskur.gov.tr/49832/mugla-bodrum-belediyesi-personel-a-s-engelli-ve-normal-personel-alim-ilani-11-11-2021.pdf?fbclid=IwAR2v67YcgwKkcAGmy6GFXUImLPqj2Rz6iRgRgO_8e2hmNAZ1v2Ok1snHGoM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asl
Asl - 10 ay Önce

Açıklandı mı

Cf
Cf - 11 ay Önce

Ne zamn sonuçlancak

Halime Cantürk
Halime Cantürk - 10 ay Önce

Engelli alım sonucu ne zaman belli olur

Merve
Merve - 10 ay Önce

Belli oldu mu ?

Seren
Seren - 9 ay Önce

Temizlik iş arıyorum

Adem
Adem - 9 ay Önce

Devlet işinde çalışmak iştiyorum

Özgür
Özgür - 9 ay Önce

Bir daha ne zaman alım olur

Seren
Seren - 9 ay Önce

Devlet işinde çalışmak istiyorum