Mersin Mut Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Mut Belediyesi personel alımı yapacağını bildirdi. Alım şartı, başvuru bilgileri ve diğer bilgiler şöyledir.

Mersin Mut Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Mersin Mut Belediyesi 13 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı tam zamanlı çalışacak 14 Sözleşmeli Personel Alacak. Mersin Mut Belediyesi 1 adet İç Mimar, 3 adet İnşaat Mühendisi, 1 adet Jeoloji Mühendisi, 1 adet Orman Mühendisi, 1 adet Harita Mühendisi, 1 adet Makine Mühendisi, 1 adet Programcı, 3 adet Ekonomist, 1 adet istatikçi, 1 adet Eğitmen alacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aşağıda verilmiş şartlara uygun olmaları gerekmektedir. Alım şartları ve başvurular şöyle:

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki belirtilmiş olan şartlrı taşıyan adaylar,
  • Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir problemi olmayan adaylar,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan adaylar,
  • Mersin Mut ilçesinde ikamet eden adaylar,
  • En az B sınıfı ehliyeti bulunana adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar,  13 Aralık 2016 tarihi ile 15 Aralık 2016 perşembe günü saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Mut Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. Faks, Posta ve E-Posta ile yapılan başvurular hiç bir şekilde kabul edilmeyecektir. AYrıca Buraya tıklayarak yapılan resmi duyuruyu görebilirsiniz.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nadir çatalkaya
Nadir çatalkaya - 5 yıl Önce

Ben Adanalıyım Erzurumda görev yapıyorum uzman jandarma Çavuşum altı yıldır görev yapmaktayım dilediğinizce çalışmaktan gurur duyarım bana bu konuda yardımcı olur musunuz tl 0 545 829 18 30